Roland Garros. Radwańska: Ograłam Szarapową? Dawno i nieprawda

PRZEGLĄD PRASY. - Lepiej czuje się na kortach ziemnych niż kiedyś, w ogóle lepiej kontroluje swoją grę - chwali Marię Szarapową Agnieszka Radwańska w rozmowie z ?Polska. The Times?. Relacja Z Czuba i Na Żywo z meczu Polki i Rosjanki o ćwierćfinał Rolanda Garrosa w poniedziałek po 17.

Roland Garros: 1/8 finału mężczyzn ? 1/8 finału kobiet ?

Radwańska z Szarapową zagra już po raz ósmy w karierze. Polka wygrała tylko raz, w 2007 roku sensacyjnie wyeliminowała Rosjankę w trzeciej rundzie US Open. Od tamtego meczu przegrała pięć kolejnych spotkań.

- To było tak dawno, że praktycznie już nieprawda - komentuje swoją wygraną Radwańska w rozmowie z "Polska The Times" . Ona tyle razy ze mną potem wygrywała - dodaje.

Szarapowa jest zdecydowaną faworytką poniedziałkowego spotkania. Rosjanka tuż przed French Open wygrała duży turniej na ziemnej nawierzchni w Rzymie. Po odpadnięciu Karoliny Woźniackiej, Kim Clijsters i Wiery Zwonariewej jest jedną z głównych faworytek turnieju obok Białorusinki Wiktorii Azarenki.

Rosjanka miała jednak chwile słabości. W drugiej rundzie przegrywała już z Francuzką Caroline Garcią 3:6, 1:4, ale zdołała odmienić losy meczu. - Ani przez chwilę nie wątpiłam w to, że wygra - zaznacza Radwańska.

Hit na Roland Garros. Mecz Radwańska - Szarapowa ?

Więcej o: