Bolesna lekcja tenisa. Iga 安i徠ek odpad豉 z Rolanda Garrosa

Iga 安i徠ek przegra豉 w czwartej rundzie Rolanda Garrosa z ubieg這roczn mistrzyni, Simon Halep, 1:6, 0:6. Ca造 mecz trwa zaledwie 45 minut, a by豉 liderka rankingu WTA by豉 lepsza od Polki w ka盥ym elemencie.

Zaledwie 45 minut potrzebowa豉 Simona Halep, aby wyeliminowa Ig 安i徠ek z tegorocznego Rolanda Garrosa. W czwartej rundzie pokona豉 Polk 1:6, 0:6, daj帷 18-latce bolesn lekcj gry w tenisa. Rumunka by豉 lepsza w ka盥ym elemencie, pewnie wykorzystuj帷 b喚dy polskiej tenisistki. Iga z kolei nie potrafi豉 wej嗆 w mecz, jak to zrobi豉 po pierwszej partii pojedynku z Monik Puig.

安i徠ek zacz窸a mecz bardzo nerwowo, co natychmiast wykorzystywa豉 rozstawiona w turnieju z nr trzecim Halep. Rumunka w pierwszym secie pope軟i豉 zaledwie trzy niewymuszone b喚dy, przy dwunastu pope軟ionych przez Polk. W ko鎍闚ce partii wydawa這 si, 瞠 polska tenisistka opanowa豉 emocje, gdy uda這 jej si w 鈍ietnym stylu wygra jednego gema.

Drugi set jednak rozwia wszelkie nadzieje. Halep gra豉 niemal perfekcyjnie, 安i徠ek pr鏏owa豉 gra agresywnie, jednak Rumunka bardzo szybko ko鎍zy豉 kolejne wymiany. Wygra豉 seta bez straty gema. W 獞ier熠inale zmierzy si ze zwyci篹czyni meczu Amandy Anisimowej z Alion Bolsov.