Roland Garros. Jakub Zegarowski najlepszym typerem w lidze Sport.pl [WYNIKI]

Jakub Zegarowski z Łodzi okazał się najlepszym tenisowym typerem. Przewidział zwycięzców w obu singlowych finałach i rzutem na taśmę wygrał tenisową torbę marki Head.

Przed rozpoczęciem wielkoszlemowego Rolanda Garrosa tradycyjnie założyłem swoją drużynę w grze na oficjalnej stronie turnieju, polegającej na typowaniu rezultatów spotkań. Dodatkowo założyłem ligę prywatną dla czytelników Sport.pl *. Za zwycięstwo w niej obiecałem nagrodę - torbę tenisową marki Head.

Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że będę mógł ją przyznać osobie, która zajmie drugie miejsce - za mną. Niedużo brakowało! Prowadziłem w sumie przez cztery z siedmiu kolejek, ale w finale ryzyko się nie opłaciło. Postawiłem na Simonę Halep i Novaka Djokovicia i z pierwszego miejsca spadłem na trzecie.

aa Fot. myrolandgarroscup.com

Wykorzystał to Jakub Zegarowski z Łodzi, który w finale typował bezbłędnie, przewidział nawet, że Szarapowa wygra, tracąc przy tym seta. W nagrodę otrzyma torbę.

Mam nadzieję, że za rok organizatorzy powrócą z grą na tych samych zasadach, a wówczas liga Sport.pl znów powstanie.

* niestety nie wszyscy chcący wziąć udział mogli dołączyć do ligi, gdyż jej liczebność była ograniczona do 50 osób. Bogatszy o te doświadczenie za rok postaram się pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu. Może powstanie kilka lig, w których rywalizacja będzie się toczyła korespondencyjnie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.