Australian Open. Karolina Woźniacka zamieniła krzyżyk na duńska flagę na szyi

Karolina Woźniacka vel Caroline Wozniacki - najlepsza tenisistka ubiegłego sezonu w rankingu tenisistek, dziś numer dwa na świecie zmieniła nieco swój wizerunek w tym roku. Z jej szyi znikł krzyżyk, który dotąd nosiła, a zastąpiła ją wisiorek z duńską flagą.

Sport.pl w mocno nieoficjalnej wersji... Polub nas na Facebooku ?

W poniedziałek Dunka o polskich korzeniach dobrze rozpoczęła turniej Australian Open. Wygrała w I rundzie z Australijką Anastasią Rodionową 6:2, 6:1. W Melbourne tenisistka zaprezentowała nie tylko nową sukienkę, ale także nowy wisiorek na szyi. Zamiast krzyżyka, który nosiła przez co najmniej ostatnie dwa sezony, na jej szyi pojawił się wisiorek przypominający duńską flagę. . To prezent od jej chłopaka - jednego z najlepszych golfistów świata - Irlandczyka Rory'ego McIlroy'a [sprostowanie dzięki czytelnikom z forum]. Tenisistka dostała go podczas wakacji w Tajlandii [zdjęcia].

Woźniacka podczas masters w Stambule - ostatnim turnieju sezonu 2011

Woźniacka podczas Roland Garros 2010

Woźniacka urodziła się w Odense i jest obywatelką Danii, ale bardzo dobrze mówi po polsku. Jej rodzice są Polakami. Matka - Anna była nawet reprezentantką Polski w siatkówce, a ojciec - Piotr to były piłkarz Miedzi Legnica i Zagłębia Lubin. W latach 80. państwo Woźniaccy wyemigrowali do Danii (Piotr podpisał kontrakt z duńskim zespołem B 1909 Odense).

Biało-czerowna rakieta. Nowy kłopot Karoliny Woźniackiej ?

Australian Open. Fibak: chwała Radwańskiej za wygraną w tak trudnych warunkach!

Czy podoba Ci się nowy wisiorek Woźniackiej?
Copyright © Agora SA