US Open. Magda Linette przegrała z Sereną Williams

Magda Linette przegrała z Sereną Williams 4:6,0:6 pierwszej rundzie wielkoszlemowego US Open.

Polska tenisistka miała niezwykle trudna rywalkę w pierwszej rundzie US Open, bo Sereny Williams nie trzeba nikomu przedstawiać.

W pierwszym secie Magda Linette zaskakująco dobrze radziła sobie z Amerykanką Sereną Williams i długo toczyła wyrównany pojedynek. Niestety, w końcówce to Amerykanka pokazała klasę i pewnie wygrała 6:4.

W drugim secie Amerykanka przestała jednak popełniać proste błędy i z dużą łatwością poradziła sobie z Polką wygrywając 6:0. W drugiej rundzie Williams zagra z Niemką Carina Witthoft.

Serena Williams - Magda Linette 6:4, 6:0.