Radwańska w życiowej formie! Fantastyczne akcje Polki, co jedna to ładniejsza! [WIDEO]

Agnieszka Radwańska (3 WTA) pokonała 3:6, 6:2, 6:3 Robertę Vinci (10 WTA) w ćwierćfinale turnieju w Doha. Polka popisała się kilkoma fenomenalnymi zagraniami, które zaskoczyły samą Polkę.

Jak ona to zrobiła?

Polka zagrała swój najpiękniejszy tenis - w drugim i trzecim secie wychodziło jej prawie wszystko, choć próbowała bardzo trudnych zagrań - skrótów, lobów, efektownych akcji przy siatce.

Zdjęcie Allright Rakieta tenisowa TOP POWER Zdjęcie HEAD rakieta tenisowa PCT SPEED Zdjęcie Rakieta tenisowa Wilson Hope
Allright Rakieta tenisowa T... HEAD rakieta tenisowa PCT S... Rakieta tenisowa Wilson Hope
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ?
źródło: Okazje.info

Kibice niedowierzali

Kolejne znakomite zagranie i kibice szaleją

Piękne minięcie

Reakcja Vinci mówi wszystko

Ostatnia akcja

Było to 10. spotkanie Radwańskiej z Vinci. Bilans obecnie to 8-2 dla Polki.

Radwańska szczęśliwa i zaskoczona

- Mam nadzieję, że podobało się państwu to co dziś zaprezentowałyśmy! - powiedziała Radwańska. - Czasami byłam zaskoczona, że zagrywałam tak udanie - dodała uśmiechnięta Polka.

Mladenović zaszokowana

Kristina Mladenović - 30. rakieta na świecie - była zaszokowana przebiegiem pojedynku i doceniła różnorodność gry oraz kończące uderzenia obu pań. Potem napisała tylko: to jest niesamowity tenis.

 

 

 

 

 

101 akcji Radwańskiej

Radwańska zmierzy się w meczu o finał z Hiszpanką Carlą Suarez Navarro (8 WTA). Tenisistki grały ze sobą cztery razy i trzykrotnie wygrywała Polka, ostatnio - w ćwierćfinale tegorocznego Australian Open.

Więcej o: