24 urodziny Any Ivanović. Jak się zmieniała piękna tenisistka

Ana Ivanović skończyła 6 listopada 24 lata. Swoje urodziny uczciła zwycięstwem w turnieju w Bali. To był jej pierwszy triumf od roku. Piękna tenisistka trochę zmieniła się przez lata kariery. W 2006 r. gdy grała w Warszawie była zdecydowanie bardziej korpulentna.

Ivanović dziś

Tak Ana Ivanović wyglądała dziś po triumfie w finale ostatniego w tym sezonie turnieju tenisistek. Na wyspie Bali pokonała 6:3, 6:0 Hiszpankę Anabel Medinę Garrigues

Siedemnastoletnia Ana Ivanović

Tak Ana Ivanović zaprezentowała się w 2005 r. polskim kibicom. Serbka wystąpiła w rozgrywanym na kortach Warszawianki turnieju J&S Cup.

Osiemnastoletnia Ana Ivanvić

Ana Ivanović w 2006 r. podczas turnieju J&S Cup w Warszawie. Widać, że była wtedy dość korpulentna.

Ivanović w wieku lat 19 i pół

Ana Ivanović w maju 2007 r. z sukcesami grała w turnieju w Berlinie.

20. urodziny Any Ivanović

W dniu swoich 20. urodzin Ana Ivanović grała z Swietłaną Kuzniecową w Madrycie.

U szczytu sławy

9 czerwca Ana Ivanović została numerem jeden światowego tenisa. W finale wielkoszlemowego French Open na Roland Garros pokonała Dinarę Safinę. Ivanović dokonała tego 5 miesięcy przed swoimi 21. urodzinami.

21. urodziny Any Ivanović

W tydzień po swoich 21. urodzinach Ana Ivanović promowała w Belgradzie akcję UNICEF 'Szkoła bez przemocy?.

21-letnia Ana Ivanović

Właściwie dwudziestojednoipółletnia. Ana Ivanović w geście radości w meczu French Open przeciwko Sarze Errani z Włoch.

22-letnia Ivanović

Ana Ivanović krótko po swoich 22. urodzinach grała w Australian Open. Na zdjęciu po zwycięskim meczu I rundy w Melbourne.

23. urodziny też na Bali

Przed rokiem w swoje urodziny Ivanović również grała w turnieju na wyspie Bali. 6 listopada pokonała w półfinale Japonkę Kimiko Date Krumm 7:5, 6:7, 6:2.

Ana Ivanović dziś

Ten sezon Ana Ivanović zakończyła na najgorszym miejscu w rankingu WTA od 2004 r. Jest dopiero 26. na świecie. Zwycięstwo na Bali daje jednak nadzieję, że znakomita tenisistka znów odzyska miejsce w czołówce.