Sport.pl

Roland Garros 2011. Dj Djoković i inne popularne filmiki

Niesamowity punkt zdobyty przez Kim Clijsters, żonglerski popis Rafaela Nadala czy set didżejski Novaka Djokovicia. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych filmików z tegorocznego Rolanda Garrosa.

DJ Djoković

Novak Djoković już wkrótce będzie liderem światowego rankingu tenisistów. Poza świetną grą Serb jest też znany z poczucia humoru i zdolności scenicznych. Tym razem dyrygował tłumem jako DJ w zastępstwie Boba Sinclara na tradycyjnym Kids Day.

Fart życia Clijsters

Co tu dużo mówić - takie uderzenie trafia się raz w życiu. Co najwyżej raz w życiu. Zobaczcie sami.
Inna sprawa, że Clijsters nawet takie szczęście nie pomogło - przegrała z Arantxą Rus i odpadła już w II rundzie.

Piłkarskie sztuczki Nadala

Gdyby Rafael Nadal nie był tak świetnym tenisistą, mógłby z powodzeniem spróbować swoich szans na boisku. Panowanie nad piłką (i to znacznie mniejszego kalibru!) ma w małym palcu.

Nie tylko podawanie piłek...

Chłopcy obsługujący zawodników podczas meczów podają im piłki i ręczniki. W tym przypadku Yung-Jan Chan z Tajwanu zażyczyła sobie dodatkową, dość nietypową usługę... [Film zaczyna się od 1:24]

Falstart

Kolejna historia z innym już chłopcem do podawania piłek. Tym razem zbyt wcześnie chciał wbiec na kort, by zmienić miejsce przy zmianie kierunku serwisu. Wymiana jeszcze trwała i Wiktor Troicki stracił wygrany punkt. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Nigdy też nie widziałem takiej sytuacji w telewizji - narzekał potem Serb.

Szalona radość Heather Watson

19-letnia Heather Watson pokonała Francuzkę Stephanie Foretz Gason 7:6 (8-6), 6:1 i została pierwszą  Brytyjką od 17 lat, która wygrała mecz podczas French Open. Swoją żywiołową radością uwiodła internautów. Co ciekawe świętowała w stylu... Agnieszki Radwańskiej.

Tenisowy Jacek Gmoch?

Analizowanie akcji przy użyciu kolorowych mazaków to specjalność Jacka Gmocha i Jerzego Engela. Will Hamilton poszedł dalej i przy użyciu tablicy i flamastrów prezentuje w jaki sposób gra Novak Djoković, że tak łatwo ogrywa ostatnio Rafaela Nadala.
Inna sprawa, że Will to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie i sporo jego uwag jest słusznych.