Finał debla WTA Miami. Huber/Pietrowa - Hantuchova/Radwańska 1:2!

Od?wie?
36
Pierwszy set był bardzo wyrównany i było w nim zdecydowanie więcej walki.

W drugiej odsłonie Radwańska i Hantuchova zostały szybko rozbite przez rywalki.

Ostatecznie jednak to Polka i Słowaczka pokonały Huber i Pietrową po super tie-breaku, w którym kontrolowały sytuację właściwie od samego początku.

Gratulacje dla Radwańskiej i Hantuchovej, które wygrały turniej debla w Miami!

8:10 Koniec! Zwycięstwo! Radwańska i Hantuchova górą!

7:9 Kolejny punkt dla Rosjanki i Amerykanki, ale Radwańska jest już naprawdę o malutki kroczek od deblowego triumfu.

5:8 Radwańska i Hantuchova coraz bliżej. Piłka jednak znowu po stronie ich rywalek.

5:6 Pietrowa i Huber nie doszły aż tu, aby sobie teraz odpuścić. Odrabiają.

3:6 Hantuchova i Radwańska okazują się mistrzyniami tie-breaków! Tylko krok dzieli je od zwycięstwa.

2:3 Prowadzenie Hantuchovej i Radwańskiej! Ale piłka po stronie przeciwniczek.

II SET dla Huber i Pietrowej. 1:1 w setach

6:2 A więc przed nami decydujący super tie-break. Tego Pietrowa i Huber bez większych problemów rozstrzygnęły na swoją korzyść.

5:2 Łabędzi śpiew Radwańskiej i Hantuchovej. I tak wszystko rozegra się w ostatnim secie.

5:1 No i kolejny gem na przewagi, Amerykance i Rosjance udało się jednak jakoś wyszarpać zwycięstwo.

4:1 Bardzo zacięty i wyrównany gem. Na przewagi szybko rozstrzygnięty na korzyść (jeszcze) goniących. Najwyższy czas, żeby przełamać rywalki, jeśli marzą jeszcze o podjęciu walki w tym secie.

4:0 W tym secie Huber i Pietrowa nie mają litości. Znowu wygrywają przy swoim serwisie, tym razem do 15.

3:0 Radwańska z koleżanką prowadziły już 30:0 tylko po to, żeby za chwilę przegrywać i musieć doprowadzać do równowagi. Niestety, nie zdołały jej utrzymać i szybko poległy.

2:0 Jeszcze szybszy gem i jeszcze mniej kłopotów. W następnej rozgrywce trzeba będzie się odbić.

1:0 Nie sprawiły zwyciężczynie z pierwszego seta za dużo problemów swoim rywalkom. Przegrały przy tym własny serwis.

I SET. Zwycięstwo Radwańskiej i Hantuchovej.

5:7 Udało się! Pierwszy set dla pary polsko-słowackiej!

5:6 Niesamowita seria, niesamowita przemiana. Radwańska i Hantuchova na prowadzeniu, mają piłkę setową!

4:2 Nadal pokaźna przewaga pary amerykańsko-rosyjskiej. Nie będzie łatwo wygrać tego seta.

3:1 Pierwsze poważniejsze prowadzenie w tie-breaku, niestety, dla przeciwniczek Radwańskiej. I jeszcze będą miały teraz swój serwis.

6:6 Choć wydawało się, że Hantuchova z Radwańską poradzą sobie łatwo, to był to dość długi męczący gem. A teraz gramy do siedmiu.

6:5 Zaczęło się w miarę dobrze, ale potem był to już koncert Huber i Pietrowej. Kolej na Radwańską, która musi doprowadzić do tie-breaka.

5:5 Było trochę nerwów. Przeciwniczki prowadziły już 30:15, ale wtedy Polka i jej partnerka zabrały się do gry i obroniły się przed porażką.

5:4 Było bardzo blisko, ale gra na przewagi nie potrwała długo. Choć Radwańskiej i Hantuchovej udało się doprowadzić do równowagi, to bardzo szybko przegrały swoją szansę. Rywalki gem od zwycięstwa, zagrywka Słowaczki.

4:4 Mecz jest naprawdę bardzo zacięty i już można zacząć obstawiać, ile zobaczymy w nim tie-breaków. Bo pewnie zobaczymy.

4:3 Świetna robota Polki i Słowaczki. Udało się to przełamanie, które było tak potrzebne. Teraz tylko wygrać przy podaniu Radwańskiej.

4:2 No i rywalkom udało się przełamanie przy serwisie Hantuchovej. Jest 4:2 i sytuacja w tym secie nie wygląda najlepiej. Przydałoby się teraz przełamanie w drugą stronę.

3:2 Kolejny gem, w którym było trochę walki, ale ostatecznie Amerykanka i Rosjanka górą.

2:2 Idą łeb w łeb. Tym razem przy serwisie Radwańska. Jak na razie był to najbardziej zacięty gem, ale przełamania wciąż nie ma.

2:1 Wydawało się, że szybko trzeba będzie odwołać słowa z poprzedniego wpisu, bo Radwańska i Hantuchova prowadziły już 40:0. Od tej pory nie zdobyły jednak ani jednego punktu. Rywalki wygrywają swoje podanie.

1:1 O przełamanie może nie być łatwo. Gem wygrany do 15 głównie dzięki fenomenalnemu serwisowi Hantuchovej - zaliczyła aż dwa asy.

1:0 Ostatecznie mecz rozpoczął się prawie kwadrans po 23. Pierwszy gem gładko wygrany przez Pietrową i Huber, które były prawie bezbłędne, jeśli chodzi o serwis.

22:55 Panie powinny rozpocząć swój mecz punktualnie o godz. 23.

22:50 Finał debla kobiet miał rozpocząć się dużo wcześniej, ale trzeba było zaczekać na zakończenie finału panów, który odbywał się na tym samym korcie. Novak Djoković po wyczerpującym meczu pokonał Rafaela Nadala 4:6, 6:3, 7:6 (7:4).

22:45 W półfinale Radwańska i Hantuchova pewnie pokonały 6:2, 6:4 Sahar Peer i Shuai Peng. Huber i Pietrowa pokonały w piątek Hiszpanki Marię Jose Martinez Sanchez i Anabel Medinę Garrigues 6:3, 6:7, 10:7, ale są bardzo zgraną parą i finał na pewno nie będzie dla Radwańskiej i jej partnerki tak łatwy, jak poprzedni mecz.