WTA Stuttgat. Radwańska - Peer 1:2

1 : 2
Relacja
Szczegóły
Komentarze
Tabela
Od?wie?
44
Zajmująca 20. miejsce w rankingu Peer postawiła Polce bardzo twarde warunki. Agnieszka nie była w stanie się jej przeciwstawić.
W pierwszym secie rywalka nie dała Radwańskiej żadnych szans, cały czas kontrolowała przebieg gry i trzymała Polkę na bezpieczną odległość.
W drugim secie walka była bardziej wyrównana. Radwańska z każdym gemem grała lepiej. Pierwszy raz objęła prowadzenie przy stanie 4:3. Rozwiązania należało szukać jednak w tie-breaku. Na początku dużo lepsze wrażenie sprawiała Peer, ale Radwańska się przełamała i wygrała 7:4.
Ostatni set to jednak prawdziwy pogrom ze strony Izraelki, która prowadziła nawet 5:0. Polka zdołała urwać dwa sety, mogło się nawet wydawać, że zwycięży kolejnego i wróci do gry, ale kolejne błędy pozbawiły ją na to szans.
W pierwszej rundzie turnieju w Stuttgarcie Radwańska pokonała 7:6(4), 6:4 byłą liderkę rankingu i triumfatorkę Rolanda Garrosa Anę Ivanović. Serbka ostatnio jest jednak w głębokim kryzysie. Spadła w rankingu aż na 57. miejsce i od wielu miesięcy nie odniosła znaczącego sukcesu.


2:6 A już wydawało się, że i ten gem powędruje na konto Radwańskiej. Niestety, Polka pozwoliła sobie na doprowadzenie do gry na przewagi mimo kilku błyskotliwych zagrań i nie obroniła już pierwszej piłki meczowej.


2:5 Gratulacje dla Agnieszki za motywację i ogromną wolę walki. Świetny gem, może uda się wyprowadzić Peer z równowagi.


1:5 Jest pierwsze małe zwycięstwo Polki, ale szans na triumf w tym pojedynku już nie ma. Chodź Radwańska z całą pewnością nie zamierza się poddać.


0:5 Agnieszka wygrała tylko jedną wymianę, a gema zakończyła uderzeniem z całej siły w siatkę.


0:4 Polka prowadziła do 15 i stało się właściwie niemożliwe. Peer doprowadziła do równowagi, w której była dla przeciwniczki bezlitosna. Powrót z tego stanu byłby cudem.


0:3 Masa błędów z obu stron. Kiedy już wydawało się, że znacznie więcej popełnia ich Peer, doszło do równowagi, z której górą wyszła właśnie Izraelka. Sytuacja wydaje się beznadziejna.


0:2 Nie jest dobrze. Radwańska miała piłkę w górze i pusty kort. Świetnie 'zabiegała' rywalkę, jednak w najważniejszym momencie uderzyła w aut. Później Peer zagrała skutecznie i robi się nieprzyjemnie


0:1 Pierwszy gem za łatwo oddany przez Radwańską


III set


7:6 Radwańska wygrywa tie-breaka do czterech! Dopiero ósma piłka w rozgrywce została zdobyta przez serwującą - była to Polka. To właśnie wtedy można było nabrać pewności, że wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Początek był bowiem lepszy w wykonaniu Izraelki.


6:6 To był zacięty, ciekawy gem. Przez chwilę można nawet było się obawiać, że ostatni. Radwańska wytrzymała jednak podanie rywalki i doprowadziła do tie-breaka.


5:6 Radwańska przegrała do zera przy własnym serwisie. Sytuacja wygląda naprawdę niewesoło. Szybko potrzeba będzie czegoś wielkiego.


5:5 Bardzo łatwy gem dla Peer. Oby Polka się nie zdenerwowała.


5:4 Polka bliska wygranej w tym secie. Kluczowa była znakomita z jej strony akcja na 40:30, w której doskonale rozrzuciła rywalkę po korcie.


4:4 Tego gema od asa serwisowego (trzeciego w tym meczu) rozpoczęła Peer. I wyrównała stan rywalizacji.


4:3 Kolejnego gema Polka rozpoczęła od mocnego uderzenia. Wygrała gema do zera i wyszła na prowadzenie


3:3 Agnieszka podjęła ryzyko. I wygrywała już 30:0. Później jednak Peer we wspaniałym stylu dogoniła Polkę broniąc dwa ataki Polki. W końcówce jednak do głosu doszła Radwańska, która po zaciętej walce przełamała serwis Peer


2:3 Jeśli nie teraz to kiedy? Z takiego założenia wyszła Polka i wygrała gema do 0. A więc jest nadal w grze.


1:3 Niestety znów te błędy. Polka przegrywa kolejnego gema.


1:2 Po dwóch wygranych piłkach Polki, tym samym "odgryzła się" Peer. Po wyrównanej walce wygrywa Polka i pozostaje w grze.


0:2 I niestety. Tak źle Agnieszka Radwańska nie grała już dawno. 2:0 dla Peer.


II set Już w pierwszym gemie Peer przełamuje serwis Radwańskiej


Niestety. Peer nie daje szans Polce i wygrywa pierwszego seta 6:3


Polka nie może już popełniać błędów. Uff... Agnieszka wraca z dalekiej podróży i łatwo wygrywa gema. Jest 3:5


I kolejny gem dla Peer, która wygrywa piąty gem z rzędu.


Niestety Polka szybko się rewanżuje i jest po 30 przy serwisie Peer


I pierwsza od dłuższego czasu pomyłka zawodniczki z Izraela.


6 gem Wygrany do 0 przez Peer. Polka przegrała dziewięć piłek z rzędu.


Polka zalicza prawdziwą czarną serię. Przegrywa siedem piłek z rzędu. Peer zaś gra niczym w transie


5 gemPoczątek kolejnego gema też dla Peer. Reprezentantka Izraela prowadzi 30:0. Wygrywa tez kolejne piłki. To jej trzeci wygrany gem z rzędu. Agnieszka zaczyna grać zbyt nerwowo, popełnia proste błędy, które bezlitośnie wykorzystuje rywalka


4 gemI już 2:2


14:26 Niestety Agnieszka dwa razy śle zbyt "krótkie" piłki, a to bezbłędnie wykorzystała Peer. Jest 30:40


14:23 Polka serwuje


14:21 I wygrywa 40:15. Jest 2:1 dla Polki


14:21 To już trzeci gem, a Radwańska popełnia dopiero pierwszy błąd. Niestety rywalka zagrywa w tym gemie perfekcyjnie i prowadzi. 40:0


14:20 Ależ szybki gem. Polka bezbłędnie punktuje rywalkę i wygrywa do zera.


14:18 Kolejna powtórka. I tym razem lepsza Agnieszka. Pierwszy gem dla Polki.


14:16 Polka bliska przełamania. Prowadzi 40:30


14:14 Zaczyna Peer i już na początek kontrowersyjna decyzja sędziego. Radwańska przekonywała, że rywalka posłała piłkę w aut. I przekonała. Powtórka i 15:0 dla Polki


14:12 Za chwilę początek spotkania. A Bartoli poległa 2:6, 1:6


14:06 A w innym spotkaniu Marion Bartoli przegrywa z Samanthą Stosur. Reprezentantka Francji przegrała pierwszego seta 2:6 i przegrywa w drugim 1:5


14:00 Zawodniczki własnie dotarły na kort. Spotkanie więc powinno się rozpocząć już za kilka minut


Radwańska: Mój cel to masters »


Informacje
WTA Stuttgart singiel kobiet -
Środa 28.04.2010 godzina 14:00
Wyniki szczegółowe
1 Set
2 Set
3 Set
Wynik
A. Radwańska
3
7
2
1
S. Peer
6
6
6
2
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia