Hurkacz w półfinale. Kyrgios pękł w trzecim secie. Co za emocje! [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 12 sierpnia 2022
  • Na dziś to już wszystko. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!

Hubert Hurkacz w półfinale. Kyrgios nie dał się złamać do trzeciego seta. Co za emocje

Dwa tie-breaki i popis Huberta Hurkacza w trzecim secie. Polski tenisista awansował do półfinału turnieju WTA w Montrealu. W ćwierćfinale wyeliminował Nicka Kyrigosa po zaciętym trzysetowym pojedynku 7:6(4), 6(5):7, 6:1. Cały mecz nie trwał jednak długo, bo pomimo tylu setów zegar wskazał godzinę i 48 minut.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 6:1

Hubert zagra w półfinale, a pokonując Kyrigosa przerwał jego passę 9 zwycięstw z rzędu.

Gem - set - mecz - Hurkacz!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 5:1, 40:0

Trzy piłki meczowe po 20. asie.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 5:1, 30:0

Bekhend Kyrigosa wylądował w siatce.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 5:1

Jest kolejne przełamanie dla Polaka. Hubert będzie zagrywał po wygranie meczu!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1. Ad:40

Break point dla Polaka!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1. 40:40

Aut Kyrigosa.

Wyjątkowo długi gem. Teraz Polak uciekł od straty gema.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1. 40:AD

Broni się świetnie Kyrigos.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1. 30:30

Podwójny błąd Nicka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1. 15:30

Znakomicie przyspiesza zagrania Kyrigos. Co za forhendy!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 4:1

Skuteczna akcja Huberta przy siatce i prowadzi z przewaga przełamania w decydującym secie.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:1, 30:15

Prosty błąd Huberta. Miał czysty kort.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:1, 30:0

Cały czas Kyrigos mówi coś pod nosem. A Polak świetnie zagrywa.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:1

Wybronił się Australijczyk.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:0. 40:40

Miał szanse Polak na przełamanie, ale Kyrigos wybronił się.

Równowaga po aucie Kyrigosa.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:0. 30:40

Kyrigos non stop ma pretensje, że Hurkacz zmienił ubranie. "Jest tylko 15 stopni Celsjusza".

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:0. 0:30

Ależ mamrocze pod nosem Kyrigos. I do tego świetnie gra.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 3:0

Szybki gem wygrany do zera przez Hurkacza!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 2:0, 15:0

Kyrigos zaczyna swoje dyskusje. Ale Polak to wytrzymuje.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 2:0

JEST! BRAWO HUBI! Kyrigos przełamany! To wielki wyczyn dziś.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 1:0, 40:15

Dwa break pointy dla Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 1:0, 30:15

Polak świetnie odpowiedział na przyspieszony forhend rywala.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 1:0, 15:0

Kyrigos zaczął od podwójnego błędu.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 1:0

Za dużo dropshotów Kyrigosa. Hubert to odczytał i tym razem. Szybki gem serwisowy dla wrocławianina.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 40:15

Forhend Polaka wyleciał w aut.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7, 30:0

Forhend Krygiosa poleciał w aut. Polak zagrywa.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6(5):7

Hubert wyszedł na chwilę z kortu, ale już wraca. Za chwilę trzeci set.

Wykorzystał drugą piłkę setową Kyrigos. As serwisowy.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 4:6

Świetna gra Kyrigosa. Dwie piłki setowe.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 5:4

Nie dał rady odebrać tego zagrania Hurkacz.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 4:4

Odrobił straty Polaka. Teraz świetny skrót.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 3:4

As serwisowy Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 2:4

Niebywałe zagranie winnera Kyrigosa po dwukrotnym kontakcie z siatką.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 2:3

Znakomity wolej Kyrigosa za siatkę. Polak nie zdążył.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 2:1

Kapitalny wolej Polaka! Co za akcja. Brawooo!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 1:1

Mądra gra Polaka! Zmęczył rywala. Czas na jego podanie.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 6:6, 0:1

Dobiegł Hubert do piłki po skrócie Kyrigosa, ale posłał ją w aut.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 5:6, 15:0

Jedna z dłuższych wymian, ale i tak krótka. Dla Hurkacza.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 5:6

Kolejny łatwy gem dla Kyrigosa. Jeśli Polak obroni podanie, to czeka nas tie-break.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 4:5, 30:0

Co za zagranie pod siatką. Perfekcja Hurkacza!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 4:4, 15:15

Kyrigos pyta Huberta, czy potrzebnie odbierał piłkę. Niepotrzebnie i przez to stracił.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 4:4

Gem na warunkach Polaka. Na koniec winner.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:4, 40:15

Ależ rozganiał Hubert rywala po korcie. Nie dobiegł Kyrigos.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:4, 30:15

Australijczyk posłał piłkę w aut.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:4, 15:0

Nie zdążył dobiec do siatki Kyrigos po skrócie Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:4

Kyrigos też do zera wygrywa gema przy swoim podaniu.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:3, 0:30

As serwisowy Kyrigosa.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 3:3

Szybki gem serwisowy dla Huberta. Do zera!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 2:3, 30:0

Piękny forhend Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 2:3

Teraz już bez problemów wygrał Kyrigos gema przy swoim podaniu do 15.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 1:2

Return Polaka poleciał w aut i znów Kyrigos obronił podanie.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 1:1, 40:40

Ależ się wybronił slajsem Kyrigos.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 1:1, 40:15

Co za return Polaka! Dwie szanse na przełamanie!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 1:1, 15:15

Co za tempo gry Kyrigosa. Ale teraz forhend w siatkę.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 1:1

Wyszedł z opresji Hubert!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 0:1, AD:40

Co za akcja pod siatką. Aż trudno to opisać. Popis Polaka!

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 0:1, 0:30

Co za forhend Kyrigosa! Polak bez szans.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 0:1

Pierwszy gem dla Australijczyka.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 15:30

Znakomicie ominął Hubert rywala.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4), 0:30

Świetny forhend Kyrigosa. To on zagrywa.

• Hurkacz - Kyrigos 7:6(4),

Set trwał tylko 42 minuty, a przecież był rozgrywany tie-break. Niesamowite.

Kapitalny return Polaka! Tie-break wygrany do czterech!

• Hurkacz - Kyrigos 6:6, 3:1

Kyrigos próbował zagrać tyłem, ale piłka w siatce!

• Hurkacz - Kyrigos 6:6, 2:0

Jest mini break.

• Hurkacz - Kyrigos 6:6, 1:0

Polak upadł, ale w tym czasie Kyrigos wybił piłkę w siatkę.

• Hurkacz - Kyrigos 6:6

Teraz Polak wyrzucił piłkę i czas na tie-break.

• Hurkacz - Kyrigos 5:5, 30:0

Bekhend Kyrigosa zatrzymał się na siatce. Wcześniej as Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 5:5

44 sekundy trwał ten gem. Hubert przegrał do zera.

• Hurkacz - Kyrigos 5:4, 0:30

Kyrigos gra tak szybko, że ciężko złapać oddech. Co za forhend!

• Hurkacz - Kyrigos 5:4

Świetny bekhend Huberta a Kyrigos odpowiedział posyłając piłkę w siatkę.

• Hurkacz - Kyrigos 4:4, 30:30

Kolejny as Huberta. Wcześniej podwójny błąd.

• Hurkacz - Kyrigos 4:4, 15:15

Wygrywający serwis Huberta.

• Hurkacz - Kyrigos 4:4

Dwa asy i koniec szans Hurkacza na przełamanie.

• Hurkacz - Kyrigos 4:3, 40:40

Znakomity winner Kyrigosa.

• Hurkacz - Kyrigos 4:3, 40:30

Dwie szybkie akcje dla Polaka. A potem kolejna.

• Hurkacz - Kyrigos 4:3, 0:30

Najpierw as, a następnie świetny forhend.

• Hurkacz - Kyrigos 4:3

Ależ szybka gra! Polak wygrał gema do zera.

• Hurkacz - Kyrigos 3:3, 30:0

Kurygios znów chciał zagrać skrót, ale piłka ponownie wylądowała w siatce.

• Hurkacz - Kyrigos 3:3

Winner rywala Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 3:2, 30:40

Co za zagranie Kyrigosa. Dokręcił forhend, omijając Polaka.

• Hurkacz - Kyrigos 3:2, 30:30

Kolejny as Kyrigosa.

• Hurkacz - Kyrigos 3:2, 15:15

Kyrigos próbował trochę zwolnić piłkę i zmylić Polaka, ale nie wyszło. Piłka w siatce.

• Hurkacz - Kyrigos 3:2

Kapitalna zagrywka, a potem winner Huberta!

• Hurkacz - Kyrigos 2:2, 40:40

Hubert broni się asem!

• Hurkacz - Kyrigos 2:2, 30:40

Ależ dropszot Kyrigosa! Będzie miał break pointa!

• Hurkacz - Kyrigos 2:2, 30:15

I znowu as!

• Hurkacz - Kyrigos 2:2, 15:15

Co za gra obu zawodników pod siatką! Kyrigos delikatnie przestrzelił!

• Hurkacz - Kyrigos 2:2

Hubert sygnalizuje sędziemu, że Kyrigos za szybko gra punkt za punktem. Ale efekt taki, Polak przegrał gema do zera. Szybko.

• Hurkacz - Kyrigos 2:1, 0:30

Piękna gra pod siatką Kyrigosa. Udany skrót.

• Hurkacz - Kyrigos 2:1

Cztery z rzędu punkty dla Hurkacza i jest gem serwisowy obroniony.

• Hurkacz - Kyrigos 1:1, 40:30

As serwisowy Huberta. Kolejny w tym meczu!

• Hurkacz - Kyrigos 1:1, 15:30

Hubert popisał się forhendem i przy swoim zagraniu musi odrobić jeszcze punkt.

• Hurkacz - Kyrigos 1:1

W drugim gemie dobrze zagrywał Kyrigos i mamy remis w pierwszym secie.

• Hurkacz - Kyrigos 1:0

Pierwszy gem serwisowy dla Huberta Hurkacza.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu 1/4 finału turnieju ATP w Montrealu. W nim Hubert Hurkacz mierzy się z Nickiem Kyrgiosem.