Fręch bez szans z Simoną Halep [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 02 lipca 2022
  • Magdalena Fręch odpada z Wimbledonu. Popis mocy faworytki

Magdalena Fręch odpada z Wimbledonu. Popis mocy faworytki

Tylko przez chwilę pierwszego seta Magdalana Fręch toczyła wyrównaną walkę z mistrzynią Wimbledonu z 2019 roku, Simoną Halep. Rumunka wygrała w III rundzie w Londynie 6:4, 6:1.

• PILNE

Niestety, gem, set, mecz Simona Halep. Rumunka pokonała Fręch 6:4, 6:1. W drugiem secie od stanu 1:1, wygrała pięć gemów z rzędu! Mecz trwał godzinę, sześć minut.

• Fręch - Halep 4:6, 1:5, 30:40. Świetny return Rumunki i ma piłkę meczową.

• Fręch - Halep 4:6, 1:5, 30:30. Zbyt bezpieczny forhend Polki i Rumunka świetnie kontruje.

• Fręch - Halep 4:6, 1:5, 30:15. Autowy forhend Rumunki.

• Fręch - Halep 4:6, 1:5, 15:15. Skuteczny serwis Polki.

• Fręch - Halep 4:6, 1:5, 0:15. Piękny forhend Rumunki.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 1:5. Sytuacja Polki robi się już krytyczna.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 1:4. Niestety Polka znów przełamana. Ani razu w tym secie nie wygrała swojego podania. Rumunka teraz będzie serwować.

• Fręch - Halep 4:6, 1:3, 0:40. Świetny return z bekhendu Rumunki.

• Fręch - Halep 4:6, 1:3, 0:30. Niewymuszony błąd Polki z forhendu. Trafiła w siatkę.

• Fręch - Halep 4:6, 1:3, 0:15. Dobra akcja z obu stron, którą kończy nieudanym zagraniem Polka.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 1:3. Rumunka wygrała drugi gem z rzędu. Jako pierwsza przy własnym podaniu.

• Fręch - Halep 4:6, 1:2, 15:30. Polka świetnie minęła Rumunkę, która poszła do siatki. Kapitalny forhend.

• Fręch - Halep 4:6, 1:2, 0:30. Halep bardzo dobrze zaczyna czwartego gema.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 1:2. Niestety Polka znów straciła podanie po kapitalnym bekhendzie Rumunki. Drugi raz z rzędu w tym secie.

• Fręch - Halep 4:6, 1:1, równowaga. Walka na przewagi w trzecim gemie. Rumunka miała break-pointa, ale za chwilę fatalnie zagrała z bekhendu.

• Fręch - Halep 4:6, 1:1, 30:30. Mocny forhend Rumunki i Polka broni się, ale wyrzuca piłkę za linię końcową.

• Fręch - Halep 4:6, 1:1, 30:15. Prosty błąd Rumunki zza linii końcowej. Trafiła z forhendu w siatkę.

• Fręch - Halep 4:6, 1:1, 15:15. Polka ma szansę wreszcie wyjść w tym meczu na prowadzenie w secie.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 1:1. Polka odebrała serwis Rumunce. Wygrała drugiego gema do 30.

• Fręch - Halep 4:6, 0:1, 40:30. Dobry serwis i potem forhend przy siatce Rumunki.

• Fręch - Halep 4:6, 0:1, 40:15. Dwie szansa na przełamanie dla Polki.

• Fręch - Halep 4:6, 0:1, 30:15. Kolejny niewymuszony błąd Halep z bekhendu. Duży aut za linię końcową.

• Fręch - Halep 4:6, 0:1, 15:15. Duży błąd Rumunki z bekhendu przy siatce.

• Fręch - Halep 4:6, 0:1, 0:15. Dobra ofensywna akcja Rumunki i wreszcie Polka nie odbiła dobrze jej forhendu.

• PILNE

Fręch - Halep 4:6, 0:1. Sporo błędów Fręch w pierwszym gemie i Rumunka szybko zdobywa przełamanie.

• Fręch - Halep 4:6, 30:40. Rumunka ma szansę na błyskawiczne przełamanie na otwarcie drugiego seta.

• Fręch - Halep 4:6, 30:15. Wygrywający serwis Polki.

• Fręch - Halep 4:6, 15:15. Bardzo duży błąd Rumunki z bekhendu.

• Początek drugiego seta!

• PILNE

Simona Halep wygrała pierwszego seta 6:4. W ostatnim gemie zwyciężyła przy swoim podaniu do 0. Mistrzyni Wimbledonu z 2019 roku na razie jest lepszą zawodniczką.

• Fręch - Halep 4:5, 0:30. Rumunka lepsza przy siatce od Polki, a w kolejnej akcji minimalnie niecelny return Fręch.

• PILNE

Fręch - Halep 4:5. Trzeci z rzędu wygrany gem Polki! Teraz serwis Rumunki.

• Fręch - Halep 3:5, 30:30. Bardzo dobry return Rumunki i od razu kończy akcję wolejem.

• Fręch - Halep 3:5, 30:15. Polka się rozkręca. Gra coraz lepiej.

• Fręch - Halep 3:5, 15:15. Dwa dobre forhendy Polki i skuteczny drive wolej przy siatce.

• Fręch - Halep 3:5, 0:15. Ależ niewykorzystana szansa Polki. Mogła prowadzić w gemie, ale źle odegrała forhendem w niemal pusty kort.

• PILNE

Fręch - Halep 3:5. Rumunka traci podanie. Kończy ósmego gema podwójnym błędem.

• Fręch - Halep 2:5, 40:15. Kapitalny lob Polki! Dwie szanse na przełamanie.

• Fręch - Halep 2:5, 30:15. Piękny stop wolej Polki.

• Fręch - Halep 2:5, 0:15. Niedany return Polki.

• PILNE

Fręch - Halep 2:5. Polka imponująca wygrywa 7. gema. Do 0.

• Fręch - Halep 1:5, 40:0. Dobra akcja przy siatce Polki.

• Fręch - Halep 1:5, 30:0. Dobry początek gema Polki.

• PILNE

Fręch - Halep 1:5. Rumunka pewnie wygrała swoje podanie, a zakończyła szóstego gema asem.

• Fręch - Halep 1:4, 15:30. Nieudany return Polki. Trafiała w siatkę z forhendu.

• Fręch - Halep 1:4, 15:15. Długa wymiana, którą kończy Rumunka nieudanym bekhendem. Trafiła w siatkę.

• PILNE

Fręch - Halep 1:4. Polka wygrała swoje podanie do 30. Piątego gema skończyła wygrywającym serwisem.

• Fręch - Halep 0:4, 40:30. Rumunka z returnu z bekhendu trafiła w siatkę.

• Fręch - Halep 0:4, 30:30. Dobra akcja ofensywna Rumunki i jest skuteczny smecz.

• Fręch - Halep 0:4, 30:15. Duży błąd Polki z bekhendu. Daleki aut za linię boczną.

• Fręch - Halep 0:4, 30:0. Wreszcie wygrywający serwis Polki.

• Fręch - Halep 0:4, 15:0. Autowy forhend Rumunki. Nie trafiła w linię końcową.

• PILNE

Fręch - Halep 0:4. Rumunka skończyła czwartego gema asem serwisowym.

• Fręch - Halep 0:3, 30:40. Dwa punkty z rzędu dla Polki.

• Fręch - Halep 0:3, 0:40. Źle to wygląda od strony Polki. Nie ma na razie argumentów, by zagrozić rywalce.

• PILNE

Fręch - Halep 0:3. Piękna akcja skończyła trzeciego gema. Niestety, Polka znów przełamana. Po 11 minutach Rumunka prowadzi już 3:0 z podwójnym przełamaniem.

• Fręch - Halep 0:2, 30:40. Dłuższa wymiana i psuje ją Halep, trafiając z forhendu w siatkę.

• Fręch - Halep 0:2, 15:40. Niewymuszony błąd Polki z bekhendu. Dwie szanse na podwójne przełamanie dla Rumunki.

• Fręch - Halep 0:2, 15:30. Najdłuższa akcja meczu, mająca aż 22 uderzenia, ale niestety wygrała ją Rumunka. Dobrze skończyła ją bekhendem.

• Fręch - Halep 0:2, 15:15. Dobry skrót Rumunki, Polka ledwo doszła do piłki, ale odegrała wprost na rakietę rywalki, która dobrze zagrała wolejem.

• Fręch - Halep 0:2, 15:0. Nieudany return Rumunki. Z forhendu trafiła w siatkę.

• PILNE

Fręch - Halep 0:2. Rumunka pewnie wygrała swoje podanie do 15. Teraz serwis Polki.

• Fręch - Halep 0:1, 15:40. Wygrywający serwis wzdłuż linii Rumunki.

• Fręch - Halep 0:1, 15:30. Zwycięski bekhend Rumunki. Polka nie dobiegła do piłki.

• Fręch - Halep 0:1, 15:15. Świetny return Polki i Halep z bekhendu wyrzuca piłkę za linię boczną.

• Fręch - Halep 0:1, 0:15. As serwisowy Rumunki na otwarcie drugiego gema.

• PILNE

Fręch - Halep 0:1. Niestety, Polka już w pierwszym gemie straciła swoje podanie. Gema zakończyła Polka nieudanym bekhendem, po którym trafiła w siatkę.

• Fręch - Halep 15:40. Autowy forhend Polki i już dwa break-pointy dla rywalki.

• Fręch - Halep 15:15. Piękny winner z bekhendu Rumunki, a w drugiej akcji świetny skrót Polki.

• PILNE

Początek meczu!

• Wiadomo już, że jako pierwsza będzie serwować Fręch.

• Obie zawodniczki mają rozgrzewkę.

• Dotychczas Halep z Fręch grała dwa razy i dwukrotnie wygrała 2:0 w Pradze i 2:0 w Australian Open w tym roku.

• Halep wygrała z Muchovą 6:3, 6:2 i z Flipkens 7:5, 6:4.

• Fręch dotychczas w Wimbledonie pokonała Giorgi 7:6, 6:1 i Schmiedlovą 6:4, 6:4.

• Polkę czeka nie lada wyzwanie, bo starcie z Halep, która w 2017 roku była numerem 1 WTA.

• Witamy Państwa bardzo serdecznie. Zapraszamy do relacji na żywo z meczu Magdalena Fręch - Simona Halep.