Dwóch finałów w jeden weekend nie będzie. Świątek i Melichar przegrały z parą Guarachi-Krawczyk [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• piątek, 09 października 2020
  • Dziękujemy za udział w relacji.

• III SET

4:6 KONIEC. Dwóch finałów w jeden weekend nie będzie. Iga Świątek i Nicole Melichar przegrywają 1:2.

• III SET

4:5 Niestety - kolejny gem dla Guarachi i Krawczyk.

• III SET

4:4 Sytuacja zaczyna wyglądać niepokojąco. Świątek znowu gra nerwowo, popełnia błędy i reaguje bardzo żywiołowo, uderzając rakietą w kort, czy kładąc się na ziemi.

• III SET

4:3 Jest kolejne prowadzenie Świątek i Melichar.

• III SET

3:3 Guarachi i Krawczyk doprowadzają do wyrównania.

• III SET

3:2 Mamy kolejne przełamanie i kolejny wygrany gem dla pary Świątek-Melichar.

• III SET

2:2 W trzecim secie tak łatwo chyba jednak nie będzie. Mamy remis.

• III SET

2:1 Trzeci set - podobnie jak dwa poprzednie - na początku zaczyna się układać po myśli Świątek i Melichar. Polsko-amerykańska para powiększa prowadzenie.

• III SET

1:1 Mamy wyrównanie!

• III SET

0:1 3. set zaczyna się od gema wygranego przez Guarachi i Krawczyk. Chlijka i Amerykanka nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

• II SET

6:1 25 minut - tylko tyle Świątek i Melichar potrzebowały, by wygrać drugiego seta (pierwszego przegrały w 74 minuty). Polka i Amerykanka całkowicie zdominowały drugą partię.

• II SET

5:1 Jest przełamanie i wysokie prowadzenie pary Świątek - Melichar. Wydaje się, że Polka i Amerykanka kontrolują przebieg gry.

• II SET

4:1 Świątek zaczyna grę, do jakiej nas w Paryżu przyzwyczaiła. Wygląda na to, że kryzys minął.

• II SET

3:1 Początek drugiego seta zaczyna przypominać początek pierwszego. Miejmy nadzieję, że końcówka będzie inna.

• II SET

2:1 Polsko-amerykańska para obejmuje prowadzenie. Przez chwilę bardzo niepokojąco wyglądały poczynania Igi Świątek, która zepsuła kilka akcji z rzędu i zaczęła się mocno denerwować. Oby wygrany gem to zmienił.

• II SET

1:1 Szykuje się kolejny długi set. A Sofia Kenin, z którą Iga Świątek jutro zagra w finale singla, patrzy i zaciera ręce. Amerykanka będzie znacznie bardziej wypoczęta od Polki.

• II SET

1:0 Udany początek drugiego seta. Świątek i Melichar obejmują prowadzenie.

• I SET

6:7 Bardzo długi set zakończony. Niestety zwycięstwem Guarachi i Krawczyk. Chilijsko-amerykańska para prowadzi w setach 1:0.

• I SET

6:6 Świątek sprowokowała do błędu Guarachi i zakończyła trwającego ponad 6 minut gema. Przed nami tiebreak.

• I SET

5:6 Ależ to się wszystko odwróciło. Guarachi i Krawczyk wygrywają czwarty gem z rzędu i obejmują prowadzenie.

• I SET

5:5 Kolejna piłka setowa zmarnowana. Guarachi i Krawczyk doprowadzają do wyrównania.

• I SET

5:4 Prowadzenie Świątek i Melichar zaczęło się niepokojąco zmniejszać. Drugi gem z rzędu przegrany. Guarachi i Krawczyk prezentują się coraz pewniej.

• I SET

5:3 Chilijka i Amerykanka zmniejszają stratę, mimo że w pewnym momencie były bliskie kolejnego przegranego gema. Set pierwszy trwa dalej.

• I SET

5:2 Świątek i Melichar podwyższają prowadzenie dzięki drugiemu przełamaniu! Najdłuższy gem meczu za nami.

• I SET

4:2 Bardzo przyjemnie się patrzy na grę Świątek i Melichar. Polka gra z wielkim luzem i pewnością siebie. I gra bardzo skutecznie, bo prowadzi swoją parę do kolejnego wygranego gema.

• I SET

3:2 Jest pierwsze przełamanie! Świątek i Melichar po raz pierwszy w dzisiejszym meczu obejmują prowadzenie.

• I SET

2:2 Koncertowy gem w wykonaniu Melichar i Świątek! Pewnie doprowadzają do wyrównania.

• I SET

1:2 Świątek popisała się kilkoma niezłymi akcjami, w pewnym momencie para Polki mogła zakończyć trzeciego gema zwycięsko, ale Melichar popełniła prosty błąd, po którym Guarachi i Krawczyk przejęły inicjatywę.

• I SET

1:1 Melichar i Świątek doprowadzają do wyrównania! Polsko-amerykańska para powoli łapie rytm.

• I SET

0:1 Pierwszy gem dla pary Guarachi - Krawczyk. Po kilku zaciętych wymianach Chilijka i Amerykanka obejmują prowadzenie.

• ZACZYNAMY!

• Zawodniczki wychodzą na kort. Za chwilę zaczynamy!

• Z powodu ich meczu, spotkanie Igi Swiątek znacznie się opóźniło i powinno rozpocząć się ok. 14:35.

• W finale czekają już Timea Babos i Kristina Mladenovic, które przed chwilą pokonały 6:2, 4:6, 7:5 parę Barbora Krejcikova - Katerina Siniakova.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu półfinałowego, w którym Iga Świątek wraz z Nicole Melichar zmierzy się z parą Alexa Guarachi - Desirae Krawczyk w walce o finał Roland Garros w rywalizacji deblistek.