Iga Świątek w 3. rundzie US Open! Polka wygrała wojnę nerwów [ZAPIS RELACJI]

• piątek, 04 września 2020
  • Koniec! Świątek wygrywa 6:4 trzeciego seta i cały mecz 2:1! Jest w trzeciej rundzie US Open!

• 5:4 Tak! Świątek krzyczy z radości, gem dla niej. Teraz Amerykanka musi się martwić, by utrzymać podanie

• 4:4 Łatwy gem na korzyść Vickery. Proste błędy Świątek. Szkoda, bo rywalka była mocno zdenerwowana

• 4:3 dla Świątek! Teraz Vickery gra nerwowo, psuje i korzysta na tym Polka

• Amerykanka gra nerwowo, Polka także. Bardzo emocjonalny mecz

• 3:3 Taaak, Świątek przełamuje Vickery!

• Zaczynamy trzeci set!

• Iga Świątek wygrywa drugiego seta 6:3!

• Wznowienie spotkania Świątek o godzinie 18:00

• Na lepszą z pary Świątek - Vickery w 3. rundzie US Open czeka już Białorusinka Wiktoria Azarenka, była liderka rankingu WTA. Azarenka w 2. rundzie pokonała rodaczkę, Arynę Sabalenkę.

• Wierzymy, że Świątek po wznowieniu gry będzie w stanie odwrócić losy meczu

• Spotkanie rozpoczęte w czwartek zostało przerwane z powodu deszczu przy stanie 6:7(5), 0:0, 30:0 przy serwisie Amerykanki.

• Świątek to 53. tenisistka świata, Vickery jest na 160. miejscu.