2 : 0

• piątek, 23 sierpnia 2019
  • Linette sprawiła miłą niespodziankę. W sobotę zagra o pierwszy tytuł w karierze!

Wielki sukces Magdy Linette! Sprawiła dużą niespodziankę i zagra w finale

Magda Linette (80. WTA) pokonała Czeszkę Katerinę Siniakovą (38. WTA) 7:6(3), 6:2 w półfinale turnieju WTA w Nowym Jorku. W sobotę 27-letnia Polka powalczy o pierwszy tytuł w karierze!

• Koniec! Magda Linette pokonała faworyzowaną Katerinę Siniakovą 7:6(3), 6:2 i awansowała do finału turnieju w Nowym Jorku!

• 5:2 Linette drugi raz w tym secie przełamuje Czeszkę i brakuje jej tylko gema do awansu do finału!

• 4:2. Kapitalnie pogoniła po korcie Polska Czeszkę. Rozkręca się z gema na gem i jest o dwa kroki od awansu do drugiego finału turnieju WTA w karierze!

• 3:2 Kolejny szybki gem dla Siniakovej. Polka skupia się na swoich serwisach

• 3:1 Linette utrzymuje serwis. Gra dziś bardzo pewnie!

• 2:1 Łatwy gem dla Czeszki

• 2:0 Ważny gem dla Linette. Utrzymała serwis, jest coraz bliżej awansu do finału

• 1:0 Świetny początek Polki! Przełamała Siniakovą na początku 2. seta! Trzymaj Magda!

• Zaczynamy 2. seta

• 7:6(3) Magda Linette po świetnej grze wygrywa 1. seta w półfinale turnieju WTA w Nowym Jorku z Kateriną Siniakovą!

• 6:6 Cztery piłki setowe miała Linette, ale Siniakova broniła się za każdym razem dobrym serwisem. Mamy tie-break 1. seta!

• 6:5 Czeszka miała trzy szanse na przełamanie Polki, ale Linette wygrała 5 piłek z rzędu i prowadzi 6:5!

• 5:5 Znowu świetny fragment gry Linette! Przełamała Czeszkę ponownie, wyrównuje na 5:5. Na koniec gema krzyknęła: Trzymaj!

• 4:5 Niestety słabszy gem Linette i Siniakova znów ją przełamała. Polka musi się pozbierać, by nie przegrać 1. seta

• 4:4 Kilka błędów Polki i Siniakova wyrównuje.

• 4:3 Linette znów na prowadzeniu. Polka pewnie wygrała swoje podanie. Mecz zapowiada się na baardzo wyrównany

• 3:3. Lepszy gem Czeszki. Nie miała Linette większych szans, bo rywalka dobrze serwowała

• 3:2 dla Polki! Linette wygrywa gema bez straty punktu. Polka złapała drugi oddech. Siniakova zdziwiona, bo przed chwilą miała pewne prowadzenie

• 2:2 Linette gra coraz lepiej! Miała dwa break pointy, drugi wykorzystała po podwójnym błędzie Czeszki. Dawaj Magda!

• 2:1. Z kłopotami, ale jest pierwszy gem dla Polki.

• 2:0. Świetny gem Czeszki zakończony asem.

• 0:1. Zły początek meczu w wykonaniu Linette. Przegrała własne podanie, kończąc gema podwójnym błędem serwisowym.

• Zaczynamy mecz!

• Piątek to bardzo intensywny dzień dla polskich tenisistów. W 3. rundzie eliminacji US Open grają Kamil Majchrzak i Magdalena Fręch. W Winston-Salem Hubert Hurkacz zmierzy się z Francesem Tiafoe w ćwierćfinale

• Duże zwycięstwo Magdy Linette. Awansowała do półfinału turnieju WTA!

Duże zwycięstwo Magdy Linette. Awansowała do półfinału turnieju WTA!

Magda Linette (80. WTA) pokonała Czeszkę Karolinę Muchową (47. WTA) 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3) w ćwierćfinale turnieju w Bronksie. W półfinale Linette zmierzy się z inną czeską tenisistą, Kateriną Siniakową.