Magda Linette niespodziewanie awansowała do III rundy Wimbledonu [ZAPIS RELACJI]

• czwartek, 04 lipca 2019
  • Petra Kvitová rywalką Polki w III rundzie Wimbledonu! Podsumowanie spotkania poniżej, dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje!

Wielki sukces Magdy Linette na Wimbledonie! Pokonała półfinalistkę Rolanda Garrosa!

Magda Linette niespodziewanie pokonała Amandę Anisimową, 17-letnią Amerykankę. Polka wygrała 6:4, 7:5 i awansowała do trzeciej rundy Wimbledonu.

• 2 set

UDAŁO SIĘ! KAPITALNY FORHEND PRZYPIECZĘTOWAŁ ZWYCIĘSTWO!

• 2 set

Agresywny return Amerykanki, ale nie celny. PIŁKA MECZOWA DLA POLKI!

• 2 set

5:6

15:15

Anisimovej posłała prawdziwy pocisk! Polka nie miała szans na skuteczną reakcję!

• 2 set

5:6

0:15

Ależ kapitalne zagranie Polki! Trafiła w samą linię!

• 5:6

Linette przełamuje swoją rywalkę. Teraz będzie serwowała

• 2 set

3:5

Coś niewiarygodnego! Myśleliśmy już, że ten gem się dzisiaj nie skończył, ale się w końcu skończył. W jaki sposób? Linette zaserwowała na tułów rywalki, a Amerykanka nie potrafiła odbić piłki...

• 2 set

3:4

Polka była już bardzo bliska przełamania, ale ostatecznie - po dłuuuugim gemie - przegrywa

• Przerywamy program, by nadać ważny komunikat:

Serena Williams przegrała 2:6 seta z Kają Juvan. A Davis pokonała Kerber

• 2 set

2:4

Trudno w to uwierzyć, ale Polka lepiej returnuje i serwuje od Amerykanki. A to przecież najsilniejsze strony Amandy

• 2 set

2:3

Anisimova mocnym forhendem w aut. Tym samym Polka przełamała Amerykankę!

• 2 set

2:2

Ależ chirurgiczna precyzja Linette! Trafiła w sam narożnik kortu i wygrała gema!

• 2 set

2:1

Polka dwukrotnie doprowadziła do równowagi, ale trzeci raz się nie udało. Gem dla 17-latki z USA

• 2 set

1:1

Piękny return, a później as serwisowy! Tak Linette wyrównała stan drugiego seta!

• 2 set

1:0

17-latka wygrała pierwszego gema drugiego seta. I znowu zachwycamy się jej bekhendem

• Garść statystyk po pierwszym secie.

[źródło: flashcore.com]

• 1 set

4:6

Już myśleliśmy, że ten set się nigdy nie skończy, ale as serwisowy Linette efektownie zamknął sprawę! Polka wygrała seta!

• 1 set

4:5

Dwa asy serwisowe Amerykanki! Polka nie przełamała rywalki! Co za wyrównane spotkanie!

• 1 set

3:5

Kolejny niezwykle wyrównany gem! Polka coraz bliżej wygranego seta. Anisimova pięknymi bekhendami odpowiadała na serwisy Polki, ale ostatecznie Linette okazały się sprytniejsza. Stara się rozrzucać rywalkę po całym korcie, a ona sobie z tym nie radzi

• 1 set

3:4

Świetny skrót Anisimowej! Chwilę potem Linette wystawia rywalce piłkę w taki sposób, że Amerykanka nie mogła tego zepsuć. No i nie zepsuła. Wygrała gema! Ależ zacięty set

• 1 set

2:4

Anisimowa zaczęła popełniać coraz więcej błędów. Kolejny gem dla Polki!

• 1 set

2:3

Kolejny wyrównany gem. Tym razem dla Amerykanki. Jesteśmy pod wrażeniem jej gry bekhendem! Co za siła! Co za precyzja!

• 1 set

1:3

Czwarty gem był bardzo wyrównany i bardzo długi, ale w ostatniej akcji Amerykanka trafia w siatkę po serwisie Polki, więc Linette powiększa przewagę!

• 1 set

1:2

Nieudany skrót Amerykanki! Linette przełamałą Anisimovą!

• 1 runda

1:1

Linette zaliczyła jednego asa i ostatecznie wygrała gema przy swoim serwisie. Anasimowa dwukrotnie nie trafiła w kort

• 1 set

1:0

Polka prowadziła już 30:0, ale ostatecznie przegrała pierwszego gema. Anismova popisała się na koniec ładnym returnem

• 1 set

GRAMY!

• Amerykanka nie będzie łatwą przeciwniczką. W końcu to półfinalistka tegorocznego French Open

• We wtorkowym meczu 1. rundy Wimbledonu Magda Linette wyeliminowała Annę Kalinskaję 2:0 (6:0, 7:6). Pierwszego seta wygrała do zera. Drugi zaś był dreszczowcem i trwał ponad godzinę! Dziś o godz. 17:20 zmierzy się z Amandą Anisimowa, 17-latką ze Stanów Zjednoczonych.