Turniej w Shenzen. Radwańska w półfinałe [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• czwartek, 07 stycznia 2016
  • Jeśli Polka awansuje do finału, to na Australian Open pojedzie rozstawiona z numerem 4. Jej półfinałową rywalką będzie triumfatorka pojedynku Anna-Lena Friedsam - Katerina Siniakova. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

• 6-3, 6-2

Koniec! Po trudnym ostatnim gemie wygranym na przewagi Radwańska awansowała do półfinału turnieju w Shenzen!

• 6-3, 5-2

Ależ gem! Trwał siedem minut i były w nim liczne zwroty akcji. Już wydawało się, że Wang wygra gema - atakowała naprawdę efektownie - ale na przewagi tego gema wygrała Radwańska! I chyba już nie wypuści tego zwycięstwa z rąk.

• 6-3, 4-2

Coraz bliżej końca tego meczu. Radwańska wygrywa gema numer sześć i prowadzi już 4-2.

• 6-3, 3-2

Radwańska przegrała pierwszą piłkę, ale wygrała cztery kolejne i przełamała swoją rywalkę! Prowadzi 3-2 i ma szanse nieco uciec rywalce.

• 6-3, 2-2

Tym razem trudniejszy gem dla Radwańskiej przy jej serwisie, ale zdołała go wygrać do 30.

• 6-3, 1-2

Lokalna publiczność zadowolona, bo Wang prowadzi 2-1. Radwańska nie postawiła zbyt trudnych warunków w tym gemie, ugrała tylko jedną piłkę.

• 6-3, 1-1

Radwańska szybko zrewanżowała się za poprzedniego gema. Tego wygrała do zera!

• 6-3, 0-1

Radwańska uległa swojej rywalce na przewagi po bardzo wyrównanym pierwszym gemie drugiego seta.

• 6-3

Radwańska wygrywa pierwszego seta i jest bliżej półfinału turnieju w Shenzen. Ostatni gem był nadspodziewanie wyrównany, ale padł łupem Polki.

• 5-3

Radwańska prowadziła już 30-0, ale Wang wróciła do gry dwoma asami serwisowymi. I zdołała wygrać dwie kolejne piłki, przedłużając swoje nadzieje na wygranie seta.

• 5-2

Wang bez szans w siódmym gemie. Koniec seta już za chwilę?

• 4-2

Polka nie trafia w linię końcową i jej przewaga nieco się zmniejsza.

• A na Agnieszkę Radwańską można zagłosować w plebiscycie na Ikonę Sportu 2015 czytelników Sport.pl. Głosowanie kończy się dzisiaj o 12!

Ikona Sportu 2015 czytelników Sport.pl [PLEBISCYT]

Czytelnicy Sport.pl wybierają Ikonę Sportu 2015. Głosować można do 7 stycznia do godziny 12.

• 4-1

Coraz pewniej wygląda Radwańska. Spokojnie wygrany gem i jest już 4-1.

• 3-1

Przełamanie! Radwańska prowadzi 3-1, w ostatniej akcji Wang wyrzuciła piłkę za linię końcową.

• 2-1

Radwańska z problemami wygrywa trzeciego gema; po długiej ostatniej wymianie Wang trafiła w aut.

• 1-1

Wang wygrywa gema na czysto, do zera.

• Jeśli Radwańska awansuje do finału, awansuje w rankingu WTA na 4. miejsce - wyprzedzi Marię Szarapową. To sprawi, że w Australian Open zagrałaby z wyżej rozstawioną tenisistką najwcześniej w półfinale.

• 1-0

Skuteczny atak Radwańskiej kończy pierwszego gema, w którym przegrała dwie piłki.

• 0-0

Zaczęły! Serwuje Radwańska.

• Dzisiejsza rywalka Radwańskiej zajmuje 110. miejsce w rankingu WTA. Polka jest zdecydowaną faworytką tego meczu.

• W drugim półfinale zmierzą się Alison Riske z Timeą Babos.

• Zwyciężczyni tego spotkania zmierzy się w półfinale z triumfatorką pojedynku Anna-Lena Friedsam - Katerina Siniakova.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu Agnieszka Radwańska - Anna-Lena Friedsam w ćwierćfinale turnieju WTA w Shenzen.