WTA Pekin. Radwańska nie zagra w finale [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 10 października 2015
  • W finale Muguruza zagra z Timeą Bacsinszky. Radwańska nie zapewniła sobie awansu do Masters - dałoby jej to zwycięstwo w Pekinie, a udział w finale zwiększyłby jej szanse. Ale Polka jeszcze nie traci definitywnie szans na udział w tym turnieju. Tymczasem dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

• PILNE

4-6, 6-3, 6-4

Nie udała się ta pogoń. Radwańska przegrywała 0-30, prowadziła już 40-30, ale w decydujących momentach trafiała w aut. Szkoda zmarnowanej szansy.

• 4-6, 6-3, 5-4

Niesamowita pogoń Radwańskiej z 1-5 na 4-5! Przełamała rywalkę m.in. dzięki temu, że utrzymała spokój i rozstrzelała Muguruzę.

• 4-6, 6-3, 5-3

Muguruza miała już piłkę meczową, ale nie zdołała przełamać Radwańskiej. 3-5, jeszcze nadzieja nie umarła!

• 4-6, 6-3, 5-2

Muguruza przełamana! Radwańska wykorzystała trzecią piłkę na przełamanie i nie składa jeszcze broni.

• 4-6, 6-3, 5-1

Radwańska przełamana, wygrywa zaledwie jedną piłkę przy swoim serwisie. Przed nami ostatni gem?

• 4-6, 6-3, 4-1

Przedostatni dzwonek na pobudkę dla Radwańskiej. Przegrywa 1-4, w tej wymianie wygrała zaledwie jedną piłkę.

• 4-6, 6-3, 3-1

Polka została przełamana. Muguruza wykorzystała trzecią piłkę na przełamanie. 1-3. Nie jest dobrze.

• 4-6, 6-3, 2-1

Tym razem Radwańska zdołała wygrać tylko jedną piłkę. Pewny gem Muguruzy, która prowadzi 2-1 w ostatnim secie.

• 4-6, 6-3, 1-1

Szybki gem Radwańskiej. Wygrywa go do zera. 1-1.

• 4-6, 6-3, 1-0

Muguruza wygrywa pierwszego gema tak jak i w poprzednim secie, ale tym razem przy własnym serwisie.

• 4-6, 6-3

Tym samym czeka nas trzeci i ostatni set. Ostatnie trzy spotkania wygrała Muguruza. Radwańska się przełamie?

• PILNE

4-6, 6-3

Radwańska rozbita przy własnym serwisie. Najdłuższy gem w tej partii, Radwańska miała dwie piłki gemowe, ale żadnej nie wykorzystała. Hiszpanka zdołała wykorzystać drugą piłkę setową.

• 4-6, 5-3

Muguruza wygrywa piątego gema przy własnym serwisie do 30. Radwańska musi wygrać kolejne dwa gemy, by uniknąć konieczności rozegrania trzeciego seta.

• 4-6, 4-3

Teraz to Radwańska została przełamana - po drugim breakpoincie - i przegrywa 3-4. W tym secie jeszcze nie prowadziła.

• PILNE

4-6, 3-3

Drugi z rzędu wygrany gem przez Radwańską, 3-3. Rywalka przełamana, choć prowadziła już 40:15.

• 4-6, 3-2

Radwańska przegrywała przy własnym serwisie 0-40, ale zdołała wygrać gema po trzech wygranych wymianach z rzędu.

• 4-6, 3-1

W decydującym momencie Radwańska wyrzuciła piłkę w aut, dzięki czemu Muguruza prowadzi już 3-1.

• 4-6, 2-1

U Muguruzy znowu pojawiły się błędy, dzięki czemu Radwańska wygrywa swojego pierwszego gema w tym secie.

• 4-6, 2-0

Niedobrze zaczyna Radwańska, przypomina to najgorsze fragmenty pierwszego seta. Muguruza w dobrej dyspozycji, nie popełnia błędów.

• 4-6, 1-0

Polka przełamana na początku drugiego seta.

• PILNE

4-6

Pierwszy set dla Radwańskiej! 6-4! Bardzo niecelny atak Muguruzy zakończył pierwszego seta. Radwańska bliżej finału. Zwycięstwo w tym turnieju może dać jej awans do Masters. Sam udział w finale być może również.

• 4-5

Szybki gem dla Radwańskiej zakończony asem serwisowym! Trzeci gem z rzędu. Od 2-0 do 2-4 do 5-4.

• 4-4

Bardzo długi i najciekawszy gem jak do tej pory dla Radwańskiej! Polka prowadziła 40-30, ale Muguruza zdołała doprowadzić do stanu po 40. Hiszpanka mogła wygrać gema, ale mając przewagę popełniła podwójny błąd serwisowy. Innym razem Radwańska fantastycznie wybroniła się lobem. W decydującej akcji Muguruza trafiła w aut! Polka miała pięć szans na przełamanie, ale zawsze w decydujących momentach popełniała błędy.

• 4-3

Radwańska zwycięska po czterech gemach oczekiwania! Wymusiła na Hiszpance błędy i jest już tylko 3-4.

• 4-2

Ten gem momentami wyglądał jak egzekucja Radwańskiej. Zupełnie bez szans przy mocnych i celnych atakach Muguruzy. Czwarty z rzędu wygrany gem Hiszpanki!

• 3-2

Najbardziej wyrównany gem w tym meczu, ale niestety przegrany przez Radwańską. Zagrała skrótem, ale rywalka nie dała się zaskoczyć.

• 2-2

Muguruza wyrównuje. Dobry serwis, wyszła na prowadzenie 40-0. Radwańska zdołała wygrać tylko jedną piłkę w tym gemie. 2-2.

• 1-2

Tym razem to Polka została przełamana, prowadzi już tylko 2-1. Jej rywalka przestała popełniać błędy i zaczęła trafiać w kort.

• 0-2

Tylko jedna piłka przegrana przez Radwańską w dwóch pierwszych gemach. Tak trzymać, Muguruza przełamana po własnych błędach!

• 0-1

Świetny gem Radwańskiej przy własnym serwisie, wygrywa go do zera!

• 0-0

Zaczynamy!

• To szósty mecz Radwańskiej z Muguruzą. Ostatnie trzy starcia przegrała Polka.

• Dla 22-letniej Muguruzy to trzeci półfinał w tym sezonie. Na Wimbledonie i w Wuhanie przegrywała w finałach, natomiast w Dubaju przegrała tuż przed finałem z Karoliną Pliskową. To Hiszpanka, ale urodziła się w Wenezueli.

• Polka walczy o udział w turnieju Masters. Jeśli wygra turniej w Pekinie, na pewno w nim zagra, ale sam awans do finału może wystarczyć.

• Spotkanie Polki opóźniło się przez przedłużający się mecz Any Ivanović z Timeą Bacsinszky (7-5, 4-6, 1-6). To ze Szwajcarką w finale zmierzy się Radwańska lub Muguruza.

• Czy Agnieszka Radwańska zrewanżuje się na Garbinie Muguruzie za porażkę w półfinale tegorocznego Wimbledonu? Obie panie zmierzą się teraz w półfinale turnieju WTA w Pekinie. Zapraszamy na relację na żywo!