ATP w Hamburgu. Janowicz awansował do 2. rundy [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• wtorek, 15 lipca 2014
  • KONIEC MECZU

2:0 - Janowicz przełamuje w decydującym momencie! Polak wygrywa do 30 i kończy mecz w dwóch setach

• 6:5 - Brerak-point dla Hiszpana, ale Janowicz zdołał się wybronić. Po bardzo długiej walce na przewagi, Polak zdołał w końcu wygrać decydującą wymianę i prowadzi w drugim secie!

• 5:5 - Daleko było do przełamania w wykonaniu Janowicza. Rywal pewnie wygrywa tego gema do 15 i walczy dalej

• 5:4 - Nic już chyba nie odbierze Polakowi zwycięstwa w tym meczu. Trzeci gem serwisowy z rzędu wygrany przez Janowicza "na czysto"

• 4:4 - Do 30 wygrane podanie przez Ranosa-Vinolasa. Gem za gem

• 4:3 - Janowicz pewnie zmierza po wygraną w meczu - znów gem serwisowy wygrany bez straty punktu\

• 3:3 - Ramos-Vinolas obronił break-pointa i zdołał uciec przed przełamaniem wygrywając kolejne dwie wymiany

• 3:2 - Gem serwisowy wygrany bez straty punkty przez Janowicza! Warto zaznaczyć, że Polak popełnił w całym spotkaniu tylko 3 podwójne błędy serwisowe, a to w ostatnich meczach było jego sporym problemem

• 2:2 - Ramos Vinolas wygrywa kolejnego gema, mimo że Janowicz próbował odpowiadać mocnymi returnami

• 2:1 - Janowicz kończy trzeciego gema asem serwisowym i znów prowadzi

• 1:1 - Po 42 minutach meczu Janowicz przegrał pierwszego gema w meczu. Serwujący rywal wygrał do 40

• 1:0 - Janowicz nie zwalnia tempa w drugim secie. Przy swoim podaniu wygrywa do 30

• 6:0 - Polak wykorzystuje drugą piłkę setową, przełamuje rywala po raz drugi i pierwszy set "na czysto" dla Janowicza!!

• 5:0 - Janowicz deklasuje Ramosa-Vinolasa! Kolejny gem gładko wygrany przez Polaka

• 4:0 - Janowicz przełamuje Hiszpana po raz drugi! Wygrana w pierwszym secie coraz bliżej

• 3:0 - Gem wygrany na czysto przez Polaka, który znów zaliczył jednego asa!

• 2:0 - Przełamanie w wykonaniu Janowicza już w 2. gemie! Polak przegrywał już 0:40, ale po ciężkiej walce wygrał kolejne wymiany i odskakuje rywalowi

• 1:0 - Polak prowadzi po długiej walce na przemiany. Hiszpan miał dwa break-pointy, ale Janowicz zdołał się wybronić

• 00:00

Gramy! Pierwszy gem serwisowy Janowicza, zaliczył asa, ale na razie mamy równowagę

• ATP w Hamburgu. Hiszpan Ramos-Vinolas rywalem Janowicza

Hiszpański tenisista Albert Ramos-Vinolas będzie rywalem Jerzego Janowicza w pierwszej rundzie turnieju ATP Tour na kortach ziemnych Hamburgu. Nazwisko Polaka, który leczy kontuzję stopy, wciąż znajduje się w oficjalnej drabince zawodów. Relacja na żywo we wtorek od 10.30 w Sport.pl.