• środa, 26 września 2012
  • 6:3 - koniec meczu! Radwańska łatwo wygrywa decydującego gema i jest w ćwierćfinale

• 5:3 - Radwańska coraz bliżej triumfu. Serwuje Hampton

• 4:3 - Hampton tym razem wygrywa bez problemów, do 15

• 4:2 - najdłuższy i najbardziej zacięty gem w tym spotkaniu. Niestety, dla Radwańskiej przegrany. Polka zostaje przełamana, tragedii jeszcze nie ma, ale widać, że Amerykanka nadal wierzy w zwycięstwo

• 4:1 - jest kolejne przełamania. To może kompletnie podciąć skrzydła Amerykance, która wcale nie prezentuje się tak źle

• 3:1 - Hampton była bliska przełamania. W grze na przewagi miała nawet piłkę gemową, ale Radwańska odnotowała świetny powrót. Jest 3:1 i jest dobrze

• 2:1 - było blisko kolejnego przełamania. Początek gema należał do Polki, ale potem Amerykanka zaczęła grać solidniej

• 2:0 - nerwy chyba opanowane. Polka pewnie wygrywa swoje podanie. Oby tak dalej

• 1:0 - początek drugiego seta tak sam jak pierwszy gem meczu - Radwańska przełamała Hampton

• 6:4 - porażka Radwańskiej w kolejnym gemie wisiała na włosku. Hampton prowadziła już 40:15, ale wtedy Polka wzięła się do roboty. Najpierw doprowadziła do wyrównania, a potem zwyciężyła w całym gemie i skończyła pierwszego seta

• 5:4 - Hampton przy swoim podaniu nie ma już takich problemów jak Polka i gładko wygrywa do 0. Przy okazji popisuje się pierwszym asem w tym meczu

• 5:3 - Radwańska może odetchnąć z ulgą. Polka Była w opałach. Po kilku ciekawych wymianach zrobiło się 40:40. Próbę nerwów lepiej wytrzymała jednak nasza tenisistka. Serwuje Hampton

• Za chwilę początek spotkania. Od serwisu zacznie Amerykanka

• Z turnieju zdążyła już odpaść młodsza siostra Agnieszki - Urszula, która w 47 minut przegrała dziś z Angeliką Kerber.

Tenis. WTA w Tokio. Urszula Radwańska zdemolowana przez Kerber

• Po ciężkim mecz w II rundzie turnieju w Tokio, Agnieszka Radwańska pokonała Jelenę Ivanović i awansowała do 1/8 finału.

Tenis. WTA w Tokio. Agnieszka Radwańska w 1/8 finału

Agnieszka Radwańska, po wygranej w drugiej rundzie z byłą liderką rankingu tenisistek Serbką Jeleną Jankovic 6:2, 7:5, awansowała do 1/8 finału turnieju WTA Tour Premier na twardych kortach w Tokio (pula nagród 2,17 mln dol.). Mecz trwał godzinę i 37 minut.