Tenis. WTA w Tokio. Urszula Radwańska zdemolowana przez Kerber

• środa, 26 września 2012
  • 1:6 - Kerber ostatniego gema wygrywa, tak jak poprzednie w tym secie, w błyskawicznym tempie. Koniec spotkania! 0:2

• 1:5 - koniec Radwańskiej zbliża się wielkimi krokami. Polak znów nie potrafi utrzymać własnego serwisu. Nie nawiązuje nawet równorzędnej walki

• 1:4 - Niemka znów łatwo wygrywa przy swoim podaniu, znów nie traci przy tym nawet jednej piłki. Czy to ostatnie minuty Radwańskiej w turnieju?

• 1:3 - Radwańska przełamana pierwszy raz w drugim secie. Polkę stać było tylko na wygranie jednej wymiany

• 1:2 - gładkie zwycięstwo Niemki. Najszybszy gem w tym pojedynku. Kerber ma problemy z pierwszym serwisem, ale jej drugie piłki sprawiają Polce sporo problemów

• 1:1 - w końcu gem dla Polki. Radwańska obroniła swoje podanie, w dość dobrym stylu, bo Kerber udało się ugrać tylko jeden punkt

• 0:1 - Kerber zaczęła zgodnie z planem. Szybko wygrany gem przy swoim serwisie

• 1:6 - świetny początek Niemki, później pogoń Radwańskiej. Polka po raz kolejny ma jednak kłopoty przy własnym podaniu i przegrywa decydującego gema w pierwszym secie. 0:1 w całym meczu

• 1:5 - Kerber szybko wypracowała sobie przewagę i znów łatwo wygrała gema przy swoim serwisie

• 1:4 - po wymianie ciosów od stanu 30:30 Kerber szybko odskoczyła. Radwańska po raz drugi w tym pojedynku została przełamana

• 1:3 - szybki gem dla Kerber. Niemka popełniła podwójny błąd serwisowy, dzięki czemu Radwańska zdobyła jeden punkt, jedyny w tym starciu. Prócz tego rywalka Polki była bezbłędna

• 1:2 - Pierwszy gem wygrany przez Radwańską. Polka szybko przegrała dwie piłki, ale zdołała uniknąć kolejnego przełamania. Tym razem w grze na przewagi okazała się lepsza od Niemki

• 0:2 - Tym razem Polka powalczyła. Gema rozpoczęła fatalnie, przegrywała już 0:30, zdołała doprowadzić do walki na przewagi, ale po chwili Kerber szybko zdobyła dwa decydujące punkty

• 0:1 - Radwańska przegrała pierwszego gema przy swoim podaniu

• Wtorkowy mecz z Ivanović trwał godzinę i 58 minut. . Każdy taki mecz dodaje mi pewności siebie. Po pokonaniu takiej zawodniczki jak Ana wierzę, że mogę pokonać każdą dziewczynę z czołówki - powiedziała po meczu Radwańska.

Tenis. WTA w Tokio. Urszula Radwańska lepsza od Ivanović

Urszula Radwańska wygrała z byłą liderką rankingu tenisistek Serbką Aną Ivanović 3:6, 6:4, 6:2 w drugiej rundzie turnieju rangi WTA Tour Premier na twardych kortach w Tokio (pula nagród 2,17 mln dol.). Mecz trwał godzinę i 58 minut.