• środa, 25 czerwca 2014
  • KONIEC MECZU

Dziękujemy za czytanie relacji. W III rundzie Radwańska w piątek zagra z Australijką Jarmilą Gajdosovą lub Portugalką Michelle Larcher de Brito.

W czwartek w II rundzie zagrają Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz. Relacja na żywo w Sport.pl.

• 4:6, 0:6 Radwańska zmiotła Dllacquę z kortu, tylko tak można to nazwać! Polka jest w świetnej formie, drugi set trwał 22 minuty.

• Są już zdjęcia z meczu

Agnieszka Radwańska

Casey Dellacqua

• 4:6, 0:5 Radwańska biega, walczy, precyzyjnie uderza. Można dziś jej prawić same komplementy.

• 4:6, 0:4 Dellacqua próbuje różnych rozwiązań, ale nic nie działa na świetnie dziś dysponowaną Polkę. Kolejne przełamanie.

• 4:6, 0:3 Świetna gra Radwańskiej! Kolejny gem dla Polki, publiczność gromko ją oklaskuje.

• 4:6, 0:2 Radwańska przełamuje! Świetnie w decydującej piłce przeczekała ofensywę rywalki i świetnie zagrała skrót za siatkę w odpowiednim momencie.

• 4:6, 0:1 Radwańska otwiera drugiego seta szybkim gemem wygranym do 15. Dellacqua tylko raz ładnie trafiła z returnu.

• PILNE

4:6 Radwańska przełamała po raz trzeci i wygrała pierwszego seta po 34 minutach.

• Tymczasem Marcin Matkowski i Kolumbijczyk Juan Sebastian Cabal wygrali 6:2, 6:4, 6:4 z Brazylijczykiem Marcelo Demolinerem i Puravem Rają z Indii w I rundzie debla.

• 4:5 Radwańska zbyt mocno się cofnęła, pozwoliła Australijce dobrze ustawiać się do ataków i posyłać mocne i płaskie piłki. Trzeci gem z rzędu dla rywalki.

• 3:5 Australijka wróciła od stanu 0:30 i wygrała trzeciego gema. Polka drugi raz serwuje na set.

• 2:5 Tym razem się nie udało wrócić od stanu 15-40, Australijka odrobiła stratę jednego przełamania.

• 1:5 Dellacqua dwa razy poszła do siatki, ale nie przyniosło jej to punktów. Za to świetną wolejową akcją popisała się Radwańska, kolejne przełamanie.

• 1:4 Radwańska popełniła dwa błędy, zrobiło się 15-40, ale Polka świetnie wyszła z opresji, wygrywając cztery kolejne punkty. Pomógł mocny serwis i błędy zniecierpliwionej rywalki.

• 1:3 Przełamanie dla Radwańskiej! Polka szybko przejęła inicjatywę w pierwszym secie, widać, że ma zaplanowaną taktykę na rywalkę.

• KORESPONDENT

Casey Dellacqua nie umie wygrywać z zawodniczkami z czołówki, a przynajmniej nie umiała do tej pory.

• 1:2 Radwańska w swoim stylu miesza tempo gry, świetny skrót, po którym Australijka nie była w stanie odegrać piłki na drugą stronę siatki.

• 1:1 Dellacqua mocno serwuje i wygrywa pierwszego gema bez problemów.

• 0:1 Radwańska stara się serwować na bekhend Australijki. To skuteczna broń.

• 0:0 Jako pierwsza serwuje Radwańska.

• Radwańska obawia się faktu, że rywalka gra lewą ręką

Wimbledon 2014. Agnieszka Radwańska: Leworęczność atutem Dellacquy

Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwańska pewnie awansowała do drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu, w której zagra z Casey Dellacquą. - Australijka jest leworęczna, przez co znacznie trudniej się z nią gra - oceniła polska tenisistka. Mecz Radwańska - Dellacqua w środę ok. 14. relacja w Sport.pl

• W pierwszej rundzie Radwańska ograła 213. na świecie Rumunkę Andreę Mitu, a Dellacqua wyeliminowała w trzech setach Estonkę Anett Kontaveit.

• Mecz rozpoczyna dzisiejsze gry na Korcie Centralnym. Obie tenisistki zaczęły rozgrzewkę.

• Radwańska z Australijką zagra po raz pierwszy w karierze.

Wimbledon. Radwańska zagra o trzecią rundę, debliści zaczynają start

Agnieszka Radwańska w środę o godz. 14 czasu polskiego zagra na korcie centralnym z australijską tenisistką Casey Dellacquą w drugiej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. Relacja na żywo w Sport.pl. Do rywalizacji włączą się też pierwsi polscy debliści.