Australian Open. Djoković pokonał Nadala w najdłuższym finale wielkoszlemowego turnieju w historii

Komentarze
Komentarze (93)
  • mrharp69

Oceniono 1 raz 1

Właściwie to bardziej lubię oglądać kobiecy tenis niż męski,ale to niesprawiedliwe,że zwycięstwo w finale kobiet zostało tak samo wynagrodzone finansowo jak finał mężczyzn.
    Sześć godzin wyczerpującej walki między Nadalem a Djokovicem musi wzbudzać szacucnek dla tych sportowców ,nawet jeżeli ktoś nie interesuje się sportem.
    Jak do tego porównać mecz kobiet nie trwający nawet dwóch godzin?
    To wyrównywanie praw między kobietami a mężczyznami poszło chyba za daleko.
    Następnym krokiem powinno być wprowadzenie przepisu w tenisie kobiecym gry do trzeciego zwycięskiego seta.

• thomasseyr

Oceniono 15 razy 3

5 set, 4-2 i 30-15, prosty BH po bardzo czytelnym i wysoko odbitym woleju Djokovića, ten moment będzie mi się śnił przez lata, jako wieloletniemu fanowi Nadala. Nie chce nawet myśleć co czuje Rafa, bo ta piłka, gdyby była wygrana raczej przesądziłaby losy tego finału. Bardzo bolesna porażka, którą mogą zrozumieć tylko osoby, które przez tyle lat kibicowały jakiemuś sportowcowi w tych złych i w tych fantastycznych chwilach. Dla mnie jako fana to druzgocąca porażka.

• skiba17

Oceniono 19 razy -17

Nie mogę, nie dosyć, że to finał dwóch nudziarzy, to jeszcze przedłużali go w nieskończoność. Współczucia dla oglądających.

• Gość: bieda z nedza GW

Oceniono 5 razy -3

Co za belkot! Skad GW bierze tych zalosnych durni? Za darmo "komentuja"?

• Gość: Łukasz

Oceniono 7 razy -7

Najdłuższy wielkoszlemowy mecz trwał 11 godzin i 5 minut . Pan redaktor chyba nie za dużo wie na ten temat...

• aerofan

Oceniono 5 razy -1

"Najdłuższy finał wielkoszlemowego turnieju w historii" ?? WTF ?? Sport.pl najwidoczniej bardzo mało wie o tenisie...

• keeciol

Oceniono 4 razy -4

tuathla 'Kobiety nie zasługują na takie takie same kwoty dla zwycięzców'

zacznij od siebie i podziel się pensją w pracy...jeśli do niej chodzisz

• Gość: e.tam

Oceniono 6 razy 4

Gdyby Dżoker miał przed tym meczem tyle samo czasu na odpoczynek co rywal, to pewnie wykończyłby go szybciej, bo on od jakiegoś czasu robi z Nadalem to samo, co Nadal z Federerem.