2 : 0
Komentarze
Od?wie?
10
Tylko na początku pierwszego seta słowacko-polski duet starał się dotrzymać kroku włoskim zawodniczkom. Wszystko co najgorsze dla Radwańskiej i jej partnerki rozpoczęło się pod koniec pierwszej partii. W decydującym gemie Errani utrzymała swoje podanie i Włoszki objęły prowadzenie.

Początek drugiego seta rozpoczął się od kryzysu Hantuchovej. Słowaczka przegrała gema przy swoim podaniu i po kilkunastu minutach było już 1:3. Później do jej poziomu dostosowała się Radwańska. Obie zawodniczki miały jeszcze nadzieję na dogonienie rywalek wygrywając gema na 2:5, ale i tak nie uniknęły porażki.

7:59 6-2 - Włoszki przy własnym podaniu tracą dwa punkty, a mecz smeczem kończy Sara Errani. Włoski duet jest w ćwierćfinale.

7:55 5-2 - Ciąg dalszy serwisowych problemów Hantuchovej. Od stanu 30-00 Włoszki wygrały cztery kolejne piłki. Ukoronowaniem fatalnego gema w wykonaniu Słowaczki był podwójny błąd jej autorstwa.

7:51 4-2 - Errani przegrywa gema przy własnym serwisie. Świetny fragment słowacko-polskiego duetu. Obie były bezbłędne przy siatce, a Hantuchova zakończyła gema wygrywającym returnem wzdłuż linii. Część strat odrobiona!

7:46 4-1 - Radwańska traci serwis. Errani i Vinci kolejnego gema zawdzięczają znakomitemu instynktowi przy siatce, a także błędowi Polki, która decydującego woleja wpakowała w siatkę. Włoszki prowadzą z przewagą dwóch przełamań

7:40 3-1 - Włoszki wygrywają gem serwisowy Vinci do 15. Mały kryzys przeżywa w ostatnich minutach Hantuchova

7:36 2:1 Hantuchova po raz kolejny przegrywa gema przy swoim podaniu. Włoszki zagrały bezbłędnie przy siatce, a gema smeczem zakończyła ćwierćfinalistka tegorocznego Australian Open w grze pojedynczej Sara Errani

7:33 Zaczynamy drugiego seta

7:25 Niestety, pierwszy set dla Włoszek. Errani utrzymała podanie i rywalki wygrały 6:4

7:20 Pierwszy set niezwykle wyrównany. Radwańska z Hantuchovą co chwilę są o krok za Włoszkami