US Open. Finał nie dla Radwańskiej i Hantuchowej

0 : 2
Relacja
Szczegóły
Komentarze
Tabela
Od?wie?
25
Polka i Słowaczka musiały uznać wyższość amerykańskiego debla. Raymond i Huber weszły mecz od przełamania i wygranego własnego podania. Przy serwisie Agnieszki Radwańskiej parze europejskich tenisistek udało się zwyciężyć jednego gema. Kolejny należał do polsko-słowackiego debla dopiero przy stanie 1:5.

Silniejsze fizycznie niż Hantuchowa i Radwańska Amerykanki zagrały bardzo dobry mecz. Pewnie czuły się pod siatką, spychając rywalki w głąb kortu. W drugim secie równa rywalizacja trwała przez osiem pierwszych gemów. Potem Raymond i Huber wygrały przy własnym podaniu, przełamały i dobrze serwowały. Wygrały mecz już przy pierwszej piłce meczowej.

W meczu finałowym Amerykanki zmierzą się ze zwycięskim deblem meczu: Maria Kirilenko Nadia Pietrowa- Vania King - Jarosława Szwedowa.


4:6 Radwańska odbija w siatkę i amerykański duet jest o krok bliżej zwycięstwa. Challenge Polki i Słowaczki. Co z tego? Amerykanki mają match ball. Krótka wymiana i Hantuchowa posyła w aut. Mecz wygrywają Raymond i Huber, i to one zagrają w finale debla US Open.


4:5 Amerykanki bliskie przełamania 40:0 dla nich. Polka i Słowenka wygrywają tylko jedną piłkę, chociaż broniły się podczas ostatniej wymiany, zacięcie. Raymond i Huber wygrywają kolejnego gema.


4:4 Krótki gem, to i nie za bardzo jest o czym pisać. Raymond i Huber wygrywają gema do zera. Remis.


4:3 0:15 dla Amerykanek. Świetna seria serwisowa Hantuchowej i gem dla polsko-słowiańskiej pary tenisistek.


3:3 Gem rozpoczyna się od prowadzenia Amerykanek. Długa wymiana i Radwańska zagrywa w aut. Sytuację ratuje Hantuchowa i z prawego rogu kortu posyła mocną piłkę po przekątnej. Raymond i Huber myślały, że trafi w aut. Błąd Huber i świetna akcja Radwańskiej. Polka podbiega pod siatkę, uderza mocno, rywalki bez szans. Remis i przewaga. Na koniec długa wymiana między Radwańską i Raymond. Amerykanka popełnia błąd. Mamy przełamanie.


2:3 Zacięty gem przy serwisie Radwańskiej. Punkt za punkt. Przy stanie 30:40 Polka posyła piłkę między rywalki. One trafiają w siatkę. Znowu przewaga dla Amerykanek. Gdy wydawało się, że Hantuchowa i Radwańska doprowadzą do remisu, Raymond zdobywa punkty. Kolejne przełamanie


2:2 Serwują Amerykanki. Krótka wymiana, potężne uderzenie spod siatki i 0-15 dla nich. Wyrównanie. Podwójny błąd przy serwisie i 30-15 dla Radwańskiej i Hantuchowej. Świetne zagranie Słowaczki pod siatką i gem dla polsko-słowackiego debla - Hube popełnia dwa błędy serwując.


1:2 Amerykanki grają świetnie przy siatce, mocnymi uderzeniami z woleja spychają w głąb kortu Radwańską i Hantuchową. Tym sposobem wygrywają kolejny gem.


1:1 I kolejne przełamanie, tym razem dla Polki i Słowenki. Gem wygrany do zera! Może coś się odmieni w tym meczu. Na dobre dla Radwańskiej i Hantuchowej.


0:1 Amerykanki wchodzą w II set z impetem. Pierwszy gem dla nich - przełamanie.


I set


2:6 Co się odwlecze, to nie uciecze. Przy swoim podaniu Raymond - Huber wygrywają gema i tym samym seta.


2:5 Serwis Agnieszki Radwańskiej. Polka zaczyna źle, bo od podwójnego błędu serwisowego. Złe dobrego początki. Radwańska asem zdobywa punkty. Jeśli Amerykanki będą świętować zwycięstwo w I secie, to nie po tym gemie.


1:5 Amerykanki grają pewnie. Kolejny gem dla nich. Są o krok od zwycięstwa w pierwszym secie.


1:4 Ekspresowy gem! Serwis Hantuchowej. Szybkie 0-30 dla Raymond i Huber. Nieporozumienie między Radwańską a partnerką. Polka przepuszcza piłkę, myślała, że odbierze ją Słowaczka - 0-40. Egzekucji dokonuje Raymond.


1:3 Pierwsza wymiana - Hantuchowa posyła piłkę w aut. Huber przy siatce z woleja między Radwańską a partnerkę. Kolejne punkty dla Amerykanek. Kolejne złe zagranie Słowaczki i Amerykanki mają już 40 punktów. W tym momencie następuje zwrot akcji. Hantuchowa i Radwańska dzięki dobrej grze doprowadzają do remisu. Raymond smatchem zdobywa przewagę, a Słowaczka uderzeniem w aut daje rywalkom zwycięstwo w czwartym gemie.


1:2 Agnieszka Radwańska zaczyna i od razu bardzo długa wymiana. Kończy Polka, po jej uderzeniu rywalka zagrywa za końcową linię kortu. Chwilę później remis po 30. Krakowianka została z tyłu, Raymond sprytnie zagrała w jej część boiska, tuż przy siatce. Mocne uderzenie Hantuchowej i od pierwszego zwycięskiego gema dzieli jedna wygrana wymiana. Amerykanki nie dają za wygraną i doprowadzają do remisu. Przewaga dla polsko-słowackiego debla. Radwańska zagrywa po przekątnej. Gem "w kieszeni"


0:2 Serwis Raymond. Drugi gem dla Amerykanek. Doskonała gra debla Raymond - Huber.


0:1 Mecz zaczął się od serwisu Hantuchowej. Pierwsze dwie wymiany i 0:30 dla rywalek. Później doskonały smatch Radwańskiej przy siatce i serw Słowaczki - remis. Amerykanki wygrywają wymianę przy siatce i pierwszy breakpoint dla nich. Długa wymiana i błąd Hantuchowej - posyła piłkę w aut.


19:47 Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchowa w wyśmienitych humorach. Żartują między sobą, uśmiechają się. Oby nic nie popsuło im dzisiaj nastroju! Trzymamy kciuki!


19:45 Mecz rozpocznie się za trzy minuty.


19:42 Obie pary wyszły już na kort, wykonują kilka wolnych uderzeń i zaraz zaczną spotkanie.


19:40 Mecz miał rozpocząć się o godzinie 19:00. jednak deblowe spotkanie panów, które rozgrywane było na tym korcie trwało 3 sety. Stąd kilkunastominutowe opóźnienie.


19:35 Polsko-słowacki duet w ćwierć finale pokonał Włoszki: Sarę Errani i Robertę Vinci 6:3, 7:6. Tym samym Radwańska wyrównała swój największy sukces w grze podwójnej pań. W 2010 roku w Australian Open w parze z Marią Kirilenko, awansowała do 1/2 finału. W meczu na kortach Melborune uległy deblowi Black/Huber 1:6, 6:1, 3:6.

Dziś Agnieszka Radwańska staje po raz kolejny przed szansą awansu do deblowego finału wielkiego szlema.


Informacje
US Open - Półfinał debla kobiet
Piątek 09.09.2011 godzina 19:40
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
Wynik
Radwańska/Hantuchova
2
4
0
Huber/Raymond
6
6
2
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia