Ula Radwańska pokonała Kuzniecową ze skręconą kostką!

Ula Radwańska skręciła kostkę w końcówce meczu z Kuzniecową, ale nie przeszkodziło jej to w zwycięstwie z ósmą rakietą świata! Wygrała 6:2, 4;6, 6:3!

18-letnia Polka skręciła prawą kostkę i upadła próbując odebrać zagranie Kuzniecowej przy drugim meczbolu prowadząc w trzecim secie 5:3. Radwańska przez kilka minut siedziała na korcie, następnie musiała skorzystać z pomocy medycznej. Z usztywnioną taśmą kostką wróciła do gry.

Było widać, że kuleje i ma problemy z poruszaniem się po korcie, ale w decydujących momentach to ósma tenisistka świata się myliła. Kuzniecowa najpierw uderzyła piłkę w siatkę po serwie Polki, a w ostatniej wymianie posłała również trafiła w siatkę i zaprzepaściła szansę na trzeci finał Indian Wells z rzędu.

Nie wiadomo jeszcze czy uraz Radwańskiej jest poważny i czy będzie w stanie zagrać w kolejnej rundzie. Polka w Indian Wells gra z "dziką kartą".

Ula Radwańska pokonała Kuzniecową! Największy sukces w karierze ?