Sport.pl

ATP World Tour Finals. Prezydent gratuluje polskim tenisistom

Prezydent RP Bronisław Komorowski wysłał list z gratulacjami do występujących w turnieju World Tour Finals w Londynie polskich deblistów - Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego. Polacy wygrali do tej pory wszystkie mecze, a w sobotę zagrają o finał. Relacja na żywo Zczuba i Sport.pl od 19.15
- Serdecznie gratuluje osiągnięcia we wspaniałym stylu półfinałów turnieju ATP World Tour Finals. Od lat podziwiam Wasz talent i wytrwałość z jaką skutecznie atakujecie tenisowe szczyty. Życzę Wam, Panowie, dalszych zwycięstw w Londynie - napisał prezydent Bronisław Komorowski w liście do tenisistów. Ci opublikowali pismo na swoim oficjalnym profilu na Facebook-u.

W walce o finał rywalami rozstawionych z szóstką Polaków będą dziś Mahesh Bhupathi z Indii i Białorusin Maks Mirnyj (nr 3), którzy zajęli drugą lokatę w grupie B.

Znamy ich dobrze, wiemy, jak grać. Najważniejsze jednak, że sami czujemy się w Londynie mocni. Najwięcej będzie zależało od naszej skutecznej gry - mówią "Frytka" i "Matka" przed sobotnim meczem o finał.

Fyrstenberg z Matkowskim zagrają o finał ATP World Tour Finals>


Więcej o: