Sport.pl

Puchar Davisa. Polska na Niemcy bez Janowicza i Przysiężnego

Zgodnie z przewidywaniami reprezentacja Polski zagra z Niemcami w meczu barażowym o pozostanie w Grupie Światowej Pucharu Davisa bez Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego. We wtorek kapitan Radosław Szymanik ogłosił skład kadry na mecz, który w dniach 16-18 września odbędzie się w Berlinie.
Kamil Majchrzak, Hubert Hurkacz, Łukasz Kubot i Marcin Matkowski to skład reprezentacji Polski na mecz z Niemcami w Berlinie. Stawką jest pozostanie w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Mecz odbędzie się na obiekcie LTTC Rot-Weiß Berlin w dniach 16-18 września

Powołania nie dostali Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny, ale nie jest to niespodzianka. Janowicz wraca po kontuzji i zależy mu na odbudowie swojej pozycji w rankingu. Dlatego zamiast grać w kadrze w Pucharze Davisa, wystąpi w Szczecinie w turnieju Pekao Szczecin Open, czyli najstarszym i największym turnieju dla zawodowych tenisistów rozgrywanym w Polsce. W Szczecinie ma też zagrać Przysiężny.

US Open. Tenisiści noszą coraz dziwniejsze koszulki [ZDJĘCIA]
Więcej o:
Komentarze (2)
Puchar Davisa. Polska na Niemcy bez Janowicza i Przysiężnego
Zaloguj się
 • wilbik.a

  Oceniono 1 raz 1

  @atp-pl
  czy ty chociaż, mały mądraliński, oglądasz mecze ?

 • atp-pl

  Oceniono 2 razy -2

  Jerzyk zgodnie z prawami natury plynie na dol a nie do gory. Dobrze ze chce odbudowac ranking tylko by to zrobic musi byc bardziej aktywny, trzeba grac czego nie widac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX