Sport.pl

Tenis. Konto Agnieszki Radwańskiej na Twitterze shakowane

To nie jest najlepsza sobota dla Agnieszki Radwańskiej. Shakowano konto polskiej tenisistki na Twitterze.
Nazwę konta zmieniono na "Lydia_Jordan" i zmieniono zdjęcie profilowe. W dodatku podano dalej tweeta z innego, mało znanego konta o jednoznacznej treści sprzed kilkunastu dni.Tu można znaleźć linka do konta Radwańskiej. Miejmy nadzieję, że niedługo Polka odzyska swoje konto i wszystko wróci do normy!Największe tenisowe piękności, których nie znasz [ZOBACZ]


Zdjęcie Wilson Torba treningowa TEAM MOLDED RED COLLECTION na 3 rakiety Zdjęcie Dunlop Torba tour 10 Zdjęcie Lagis Torba na rakiety tenis. PENN na 6 rakiet
Wilson Torba treningowa TEA... Dunlop Torba tour 10 Lagis Torba na rakiety teni...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (26)
Tenis. Konto Agnieszki Radwańskiej na Twitterze shakowane
Zaloguj się
 • pilot.tv

  Oceniono 6 razy 6

  Przejecie konta bankowego. To rozumiem. Przejecie mieszkania to rozumiem. Wlamanie do samochodu. Jestem w stanie zrozumiec. To sa newsy. Ale informacje o jakims twiterze? Kogo to obchodzi?

 • potpurka

  Oceniono 4 razy 4

  Poprawdzie błąd: "zhakowane", a nie "shakowane". Przed dźwięczną głoską pisze się przedrostek "z": zgarbiony, zmaltretowany itp. Przed bezdźwięczną występuje "s": spierniczały, schrupany, itp.

 • leszek.30

  Oceniono 7 razy 3

  Szukajcie wśród znanych świniarzy ; Ziemkiewicz, Karnowscy, Pięta, Pawłowicz , Wolski , Brudziński...itd..itp

 • literyicyfry123

  Oceniono 2 razy 2

  Gdyby ludzie miely tyle przyzoitości żeby...nie czytywać szmatławców, które...miałyby tyle przyzwoitości żeby nie publkikować podobnych pseudo-treści....
  Niestety jak cała lewica dobrze wie- ludzkość jest ohydna, więc jedyne wyjście to nie robić głupot, to nic nie wypłynie.

 • ramzes-ra

  Oceniono 1 raz 1

  Agnieszka ma szanse na dobre miejsce w Kanadzie ale tylko pod warunkiem gry takiej jak w pierwszym secie z Rumunką. Pierwszy serwis znowu nie jest najlepszy, nie było asów bardzo mało winnerów a taki tenis nie wystarczy na zawodniczki z pierwszej dwudziestki rankingu. Rumunka nie wykorzystywała beznadziejnego drugiego podania Agnieszki a następne przeciwniczki na pewno to zrobią. W ostatnich meczach była poprawa w pierwszym serwisie ale w meczu z Rumunka Agnieszka powróciła do walenia w siatkę pierwszym podaniem i popełniła kilka podwójnych błędów serwisowych. Trochę szkoda bo przerwa w startach mogła pozwolić na poprawę tego podstawowego elementu gry, który może decydować o wyniku z silniejszymi rywalkami. Dobrze że pomimo tych mankamentów skoncentrowała się w końcu drugiego seta i mecz zakończyła w dwóch setach.

 • eldorius

  Oceniono 1 raz 1

  Mogą pocałować Agnieszkę w międzypośladzie. ( w marzeniach) :)

 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 1 raz 1

  Może zhakowano? Z+h, s+ch... jakoś tak to leciało.

 • jck12

  Oceniono 1 raz 1

  Spoko, ma to dobre strony. Na 5 minut gimbomilenium ponownie odwróci głowę w stronę tweetera, wzruszy ramionami i znowu zapomni.

 • dar61

  0

  '...shakować...'
  ?
  Shaking?
  Aj łona szejk jor hend, Redaktorze od Nagłówków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX