Sport.pl

Ojciec Radwańskiej: jest przesadnie szczupła

PRZEGLĄD PRASY. - Jest przemęczona, a powodem są nie tylko treningi i turnieje, ale również te wszystkie spotkania ze sponsorami, sesje i inne poboczne projekty. Widzę to po jej mowie ciała, a także po oczach, które ma podkrążone. Nie ma w tym wszystkim świeżości - mówi w ?Super Expressie? Robert Radwański, ojciec Agnieszki Radwańskiej, najlepszej polskiej tenisistki.
Radwańska start w Roland Garros zakończyła sensacyjną porażką już w pierwszej rundzie z Niemką Anniką Beck. 26-letnia Polka zdaje sobie sprawę, że nie jest w formie. Jej ojciec przyznaje, że choć ma sporadyczny kontakt z córką, to dostrzega przemęczenie u córki.

- Powodem są nie tylko treningi i turnieje, ale również te wszystkie spotkania ze sponsorami, sesje i inne poboczne projekty. Widzę to po jej mowie ciała, a także po oczach, które ma podkrążone. Nie ma w tym wszystkim świeżości - powiedział Radwański w "SE".

- Jest przesadnie szczupła, a bez masy zawsze zabraknie siły potrzebnej, żeby na korcie mocniej uderzyć i skończyć piłkę. Wydaje mi się, że to efekt intensywnego trybu życia. Przez tę całą gonitwę brakuje czasu, żeby porządnie zjeść. Zauważam to zresztą u obu córek, chyba nawet bardziej u Uli, która ostatnio na dodatek miała problemy z alergią pokarmową. Do anoreksji jeszcze obu daleko, ale przecież wiele dziewczyn miało z tym problemy, jak na przykład słowacka tenisistka Hantuchova. Dlatego trzeba uważać - dodał.

Radwańska przenosi się teraz z mączki na trawę. Od 8 czerwca ma rywalizować w turnieju WTA w Nottingham, gdzie będzie jedną z wyżej rozstawionych zawodniczek. Kulminacyjnym punktem tej części sezonu będzie wielkoszlemowy Wimbledon, który rozpocznie się w Londynie 29 czerwca. Trzy lata temu dotarła w nim do finału, a w 2013 roku osiągnęła półfinał.Zdjęcie BABOLAT PIŁKA DO TENISA ZIEMNEGO ACADEMY Zdjęcie Karakal Piłka Lobo Zdjęcie Piłki do tenisa WISH 302 3 szt.
BABOLAT PIŁKA DO TENISA ZIE... Karakal Piłka Lobo Piłki do tenisa WISH 302 3 ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (33)
Ojciec Radwańskiej: jest przesadnie szczupła
Zaloguj się
 • kosmyg

  Oceniono 89 razy 49

  A ile można tak walić tą rakietą? Dziewczyna ma ważniejsze sprawy na głowie niż zaspokajanie ambicji tysięcy frustratów, którzy sami niczego nie osiągnęli. Sporo wygrała, sporo zarobiła, teraz realizuje się w życiu osobistym.

 • puch-atek

  Oceniono 60 razy 46

  proponowałbym staremu Radwańskiemu spotkanie ze starym Szczęsnym, niech sobie obaj padną w ramiona i wypłaczą na łonach, skoro nie mają własnego życia i tak się uzależniają od życia swoich dorosłych dzieci. Miłość posiadająca wymaga leczenia.

 • traxforma

  Oceniono 49 razy 19

  Skoro ojciec Radwańskiej ma z nią sporadyczny kontakt, to kto i po jaką cholerę pyta go o Agnieszkę? Co on ma do powiedzenia w jej sprawie?! A później czytamy o podkrążonych oczach...żenada

 • marek_p1846

  Oceniono 39 razy 9

  Możecie szczekać ile wlezie, ale nawet najwięksi wrogowie Radwańskiego muszą przyznać, że nikt jak on nie zna swoich córek.
  Sprawa jest oczywista i żaden zaklinacz rzeczywistości, żaden pasożyt żyjący z jednej tenisistki, który żyje z tego, że chwali ją bo to towar, który sprzedaje, nie zaprzeczy, że Radwańska wymaga mocnych, prawdziwych słów a nie potakiwania.
  Taki spadek wagi nie bierze się z niczego. Trwały i systematyczny. Niedojadanie to eufemizm.
  Poza tym kamery pogrubiają, to wie nawet amator fotografii.

 • frankyy

  Oceniono 14 razy 6

  ładnie wygląda Isia

 • glemp1

  Oceniono 13 razy 5

  Niestety Radwańska jest za mikra, żeby sprostać wyrośniętym, siłowo grającym rywalkom z czołówki światowej. Latka lecą i Aga nie będzie już w stanie nadrobić tego szybkością i zwrotnością. Dzięki dobrej technice i kortowemu doświadczeniu może demolować początkujące zawodniczki, ale odgrywanie znaczącej roli w kobiecym tenisie będzie dla niej z każdym rokiem trudniejsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX