Roland Garros. Radwańska: Może jestem już stara, nie wiem. Nie mogę robić, co chcę

1 : 2
Informacje
Roland Garros - I runda singla kobiet
Poniedziałek 25.05.2015 godzina 13:45
Wyniki szczegółowe
1 S
2 S
3 S
Wynik
A.Radwańska
2
6
1
1
A.Beck
6
3
6
2
Składy i szczegóły
A.Radwańska
26 lat, Polska, 14. w rankingu WTA
A.Beck
21 lat, Niemcy, 83. w rankingu WTA
- Nie przegrałam przez presję. To nie przez nią jestem zdenerwowana. Jestem zła dlatego, że nie mogę na korcie robić, co chcę. Może już jestem stara - powiedziała Agnieszka Radwańska po odpadnięciu w I rundzie Rolanda Garrosa. Polka (14 WTA) przegrała z Niemką Anniką Beck (83 WTA) 2:6, 6:3, 1:6.
Francuskie media okrzyknęły porażkę Polki wielką sensacją. Radwańska nawiązała walkę z niżej klasyfikowaną Niemką tylko w drugim secie. W dwóch pozostałych była tylko tłem dla świetnie i energicznie grającej rywalki. - To był dziwny mecz. Zaczęłam go powoli, w drugim czułam się już lepiej, a w trzecim kontynuowałam swoją grę, ale nie przynosiło to żadnego rezultatu. Okres gry na mączce nie jest moim ulubionym w kalendarzu. Chcę zapomnieć o tym wszystkim i skoncentrować się na trawie - powiedziała Radwańska.

Polkę naszła smutna refleksja, że może już nie jest w stanie grać jak kiedyś. - Może już jestem stara (Radwańska ma 26 lat), naprawdę nie wiem, dlaczego ten sezon jest dla mnie taki trudny. Wiem tylko, że nie denerwuję się z powodu presji, jaka na mnie ciąży, ale dlatego, że nie mogę robić, co chcę. To sprawia, że jestem zła - zakończyła Polka.

W II rundzie z Anniką Beck zagra Paula Kania.

Najwięcej warci reklamowo sportowcy świata - na szczycie megazaskoczenie! [LISTA]


Zdjęcie BABOLAT PIŁKA DO TENISA ZIEMNEGO ACADEMY Zdjęcie Nike buty tenisowe damskie AIR VAPOR ADVANTAGE 599364-607 Zdjęcie Rakieta tenisowa BABOLAT PULSION 102
BABOLAT PIŁKA DO TENISA ZIE... Nike buty tenisowe damskie ... Rakieta tenisowa BABOLAT PU...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info