Sport.pl

Nadchodzi Dasza Szarapowa. Kuzynka Marii

Do trzykrotnej zwyciężczyni turniejów z cyklu wielkiego szlema, rosyjskiej piękności Marii Szarapowej dołączy wkrótce kolejna Szarapowa - jej 16-letnia kuzynka, Dasza.
Dasza Szarapowa szkoli się we florydzkiej IMG Bollettieri Academy. W dniach 14-22 kwietnia ma wziąć udział w Sarasota Open, gdzie zmierzy się ze sobą 16 obiecujących młodzików.

- Dasza zaczęła grać w wieku pięciu lat. Z Rosji do Ameryki przeniosła się w wieku dziewięciu lat - powiedziała rzeczniczka prasowa Sarasota Open, Sandra Rios.

- Dasza odczuła różnice kulturowe przenosin, ale największą różnicą była dla niego zwiększona ilość tenisa. Teraz gra dużo więcej - dodała rzeczniczka.

Młodsza Szarapowa za swój wzór podaje... oczywiście, Marię, obecny nr 2 światowego rankingu. Szarapowa przegrała ostatnio w finale Indian Wells z liderką rankingu, Wiktorią Azarenką. Teraz bierze udział w trwającym dwa tygodnie turnieju w Miami.

Więcej o:
Komentarze (12)
Nadchodzi Dasza Szarapowa. Kuzynka Marii
Zaloguj się
 • dar61

  Oceniono 11 razy 9

  Młodsza ryczy, kwiczy, stęka, czy jodłuje w czasie gry na korcie?

 • Gość: tajgerłudz

  Oceniono 8 razy 8

  eeeehh aaaahhh uuuuhhh ooooohhhh aaaaahhh i tak w kółko...;)

 • Gość: BAires

  Oceniono 7 razy 7

  Czy to jest artykuł sponsorowany? Powiedzieć o Darii (bo dziewczyna nazywa się Daria a nie Dasza) że jej dotychczasowa kariera juniorska jest 'niewyróżniająca' będzie w stosunku do niej schlebianiem. Daria w rankingu juniorskim notowana jest na 517 miejscu. W seniorskiej karierze rozegrała do tej pory dwa mecze. Jedno zwycięstwo z zawodniczką #1094 w rankingu WTA i jedna porażka z zawodniczką nienotowaną wcale. W całej karierze zarobiłą 196$. Czy wy naprawdę nie macie o czym pisać?

 • Gość: kasiaas

  Oceniono 5 razy 5

  Dasza odczuła różnice kulturowe przenosin, ale największą różnicą była dla NIEGO (?) zwiększona ilość tenisa

 • Gość: xyz

  Oceniono 4 razy 4

  Dasza odczuła różnice kulturowe przenosin, ale największą różnicą była dla NIEGO zwiększona ilość tenisa ?????????????????????????????????????????????????????????

 • kristofer_95

  Oceniono 5 razy 3

  Kolejne jęki na korcie :P

 • Gość: allfu

  0

  Gdzie nie pójdę, pełno młotów... ciekawe, że głównie na polskich forach.

 • bukaj22

  Oceniono 1 raz -1

  Ciekawa sprawa... Muszę się przyjrzeć młodej Sharapovej. :}

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX