Grasz w tenisa? Wygraj wyjazd do Australii

Już za dwa tygodnie rusza III edycja rozgrywek tenisowych dla amatorów KIA Amateur Australian Open 2011. W imprezie biorą udział pary mieszane, a zwycięzcy wyjadą do Australii i zagrają w światowym finale rozgrywanym podczas Australian Open 2012. Eliminacje zostaną rozegrane w ośmiu miastach Polski w okresie od 20 sierpnia do 25 września 2011 z wielkim finałem w Warszawie.
- KIA Amateur Australian Open jest częścią globalnego programu promującego markę KIA w kontekście tenisa ziemnego - podkreśla Grzegorz Leśniczek, Marketing Manager KIA Motors Polska. - Najlepsi amatorzy mają szansę zagrać na korcie głównym Rod Laver Arena, co jest nie lada gratką dla miłośników tego sportu. Wspierając tenis amatorski w Polsce, chcemy promować aktywny styl życia bo uważamy, że tenis to sport niemal dla każdego, a dzięki temu, że kortów do gry stale przybywa staje się też sportem coraz bardziej masowym.

Pierwsze turnieje KIA Amateur Australian Open 2011 odbędą się w dniach 20-21 sierpnia w Warszawie i Wrocławiu. Impreza w stolicy zostanie rozegrana na kortach szkoły tenisowej Tie-Break przy ul. Koncertowej 8a, natomiast turniej we Wrocławiu odbędzie się na kortach AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

Podsumowanie i impreza finałowa odbędzie się 24-25 września w Warszawie, a wielki finał rozgrywek światowych rozegrany zostanie w styczniu 2012 podczas turnieju Australian Open. Na najlepsze pary w turniejach kwalifikacyjnych w wybranych miastach Polski czekają atrakcyjne nagrody. W poprzedniej edycji imprezy udział wzięło około 250 uczestników z całej Polski.

Zwycięzcy krajowych rozgrywek KIA Amateur Australian Open 2011 wyjadą na niepowtarzalną wyprawę do Australii, gdzie zagrają na kortach Melbourne Park oraz będą mieli możliwość obejrzenia najlepszych tenisistów świata w rozpoczynającym sezon 2012 turnieju wielkoszlemowym Australian Open.

Najlepsze pary, które awansują do finału światowego zagrają na korcie głównym Rod Laver Arena, przy pełnej obsadzie sędziowskiej i asyście dzieci podających piłki. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wyniki krajowych eliminacji są zaliczane do rankingu "atp" prowadzonego przez krajowego organizatora eliminacji KIA Amateur Australian Open 2011 spółkę Amatorski Tenis Polski.

Marketing sportowy w globalnej strategii KIA Motors odgrywa bardzo istotną i długofalową rolę. Firma jest jednym z głównych sponsorów najważniejszych imprez sportowych na świecie takich jak Euro 2012 w Polsce, czy mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jest także głównym sponsorem wielkoszlemowego Australian Open oraz wspiera wiele innych imprez sportowych.

W Polsce firma KIA Motors dodatkowo organizuje wyścigowy Puchar KIA Lotos Race.

 
Zapisy do turnieju odbywają się na stronie atp.org.pl i kia.pl/sport