Wimbledon 2015. Djoković nakrzyczał na dziewczynę podającą piłki [WIDEO]

Rozstawiony z numerem pierwszym Serb Novak Djoković długo męczył się z tenisistą z RPA Kevinem Andersonem 6:7 (6-8), 6:7 (6-8), 6:1, 6:4, 7:5 w 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach Wimbledonu. Serb w trakcie meczu dał ponieść się negatywnym emocjom.
Spotkanie rozpoczęło się już w poniedziałek. Dwa pierwsze sety po tie-breakach wygrał Anderson. Dwie kolejne partie padły łupem Djokovicia, który oddał w nich tylko pięć gemów. W tym momencie z powodu zapadających ciemności spotkanie zostało przerwane.

We wtorek w decydującym secie do stanu 5:5 każdy tenisista wygrywał swoje podanie. W 11. gemie Serb przełamał rywala, a później utrzymał swój serwis i awansował do ćwierćfinału.

W trakcie meczu Serbowi puściły nerwy. W piątym secie przy stanie 3:2 dla Andersona Djoković zbliżył się do dziewczynki podającej piłki i w bardzo nieelegancki sposób domagał się od niej podania ręcznika.Na głośnym krzyku się jednak nie skończyło. Na koniec Djoković rzucił ręcznik w jej kierunku.

Po meczu Serb się opamiętał i na konferencji prasowej przeprosił dziewczynę. - Przepraszam. Nie miałem nic przeciwko niej. Być może przestraszyła się mojego krzyku. Byłem blisko niej. Będę chciał ją osobiście przeprosić, jeśli zrobiłem coś nie tak - powiedział Djoković.

To nie pierwszy raz, kiedy Djoković daje ponieść się na korcie negatywnym emocjom. W Miami głośno krzyknął w stronę trenera i w ten sposób przestraszył jednego z chłopców.

W środę Djoković pokonał rozstawionego z numerem dziewiątym Marinem Ciliciem i awansował do półfinału.

Sportowcy nago, czyli ESPN Body Issue


Zdjęcie Rakieta tenisowa HEAD MARIA 21 Zdjęcie Wilson Rakieta tenisowa US Open Zdjęcie Wish Rakieta tenisowa 2600 Junior
Rakieta tenisowa HEAD MARIA 21 Wilson Rakieta tenisowa US ... Wish Rakieta tenisowa 2600 ...
Porównaj ceny ? Porównaj ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Więcej o: