US Open. Akcja dnia, czyli Gael Monfils rozwalił zegar [WIDEO]

Gael Monfils w I rundzie US Open pokonał 6:4, 6:2, 7:6 (7-5) Gillesa Mullera z Luksemburga. W czasie meczu po jednej z akcji uszkodził zegar na korcie numer 17.
Do sytuacji doszło na początku drugiego seta. Monfils, znany z szalonych zagrań, postanowił dobiec do piłki której praktycznie nie miał już szans odbić. Cofnął się w głąb kortu i wyskoczył do góry, a spadając uderzył nogą w ściankę oddzielającą korty. Trafił w zegar kortowy, a ten przewrócił się na niego.

Chwilę zajęła posprzątanie bałaganu, ale grę wznowiono. Monfils wygrał mecz w trzech setach. - Widziałem, że tam jest ściana, ale nie spodziewałem się czegoś takiego - mówił po meczu. Zegar przewracając się uderzył go w pośladek. - Mogło się skończyć gorzej, na przykład kontuzją kostki - komentował Francuz rozstawiony w Nowym Jorku z dziesiątką.

Zachwycająca golfistka! Co za uroda! Najpiękniejsza sportsmenka świata? Oceńcie sami [ZDJĘCIA]