Niezwykły mecz na US Open! Grali prawie do 3 w nocy!

Philipp Kohlschreiber pokonał Johna Isnera w trzeciej rundzie US Open i powalczy o ćwierćfinał z Janko Tipsareviciem. Obaj zawodnicy mecz kończyli dopiero pół do trzeciej w nocy.

Sport.pl w mocno nieoficjalnej wersji... Polub nas na Facebooku ?

Tenisiści wyszli na kort po 23 czasu lokalnego. W końcu po ponad trzech godzinach i wyczerpujących pięciu setach to Niemiec mógł się cieszyć z awansu do dalszych gier. Był to drugi najpóźniej zakończony mecz w historii US Open.

Reprezentant gospodarzy, John Isner w decydującym, piątym secie przegrał już w swoim pierwszym gemie serwisowym i Niemiec nie oddał tej przewagi już do końca grając z Isnerem gem za gem i wygrywając ostatecznie 6:4.

Jeśli Kohlschreiber pokona Tipsarevicia w 1/8 finału, to w ćwierćfinale zmierzy się z lepszym z pary Gasquet - Ferrer.