Puchar Davisa

 • Puchar Davisa. Rozgrywki dla tych, którym się chce

  Puchar Davisa. Rozgrywki dla tych, którym się chce

  Puchar Davisa to rozgrywki prestiżowe, choć nie przez wszystkich traktowane śmiertelnie poważnie. Polacy należą do tych, którym na nich zależy. W piątek o 16 od starcia Michała Przysiężnego z Marinem Ciliciem zaczyna się w Warszawie mecz z Chorwacją, którego stawką jest awans do barażu o Grupę Światową

 • Puchar Davisa. Olejniczak: Polska w końcu zagra w Grupie Światowej

  Puchar Davisa. Olejniczak: Polska w końcu zagra w Grupie Światowej

  - Kilka lat temu graliśmy w podobnym składzie, ale nikt nie wiedział gdzie, z kim i o co. Nie mieliśmy swojego lekarza, nie mówiąc o specjaliście do naciągania rakiet, pieniędzy brakowało na wszystko. Teraz nasz tenis to już nie tylko Agnieszka Radwańska, w końcu awansujemy do Grupy Światowej Pucharu Davisa - mówi były reprezentant Polski w tych rozgrywkach Dawid Olejniczak. Od piątku do niedzieli w Warszawie mecz Polska - Chorwacja. Zwycięzca zagra w barażu o awans do elity. Relacje na żywo w Sport.pl

 • Puchar Davisa. Polska - Chorwacja na Torwarze. O co grają Polacy i jakie mają szanse? [ŚCIĄGAWKA]
 • Puchar Davisa. Cilić, drugi cud z Medziugorie

  Puchar Davisa. Cilić, drugi cud z Medziugorie

  Od piątku w Warszawie tenisowy mecz Polska - Chorwacja w Pucharze Davisa. Lider rywali to chłop jak dąb, grał w półfinale Wielkiego Szlema, a jego kariera przyśpieszyła po pokonaniu Andy'ego Murraya. Brzmi znajomo?

 • Puchar Davisa. Janowicz: Byle do przodu

  Puchar Davisa. Janowicz: Byle do przodu

  - Nawierzchnia jest szybka, piłki ciężkie, można grać agresywnie, wszyscy jesteśmy zdrowi i bojowo nastawieni - mówi lider reprezentacji Polski przed tenisowym meczem Pucharu Davisa z Chorwacją. Początek trzydniowego pojedynku, którego stawką jest awans do barażu o Grupę Światową, czyli o wejście do 16-zespołowej elity drużynowych rozgrywek - w piątek w Warszawie. Relacje na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

 • Puchar Davisa. Wygraj bilety na Polska - Chorwacja [KONKURS]

  Puchar Davisa. Wygraj bilety na Polska - Chorwacja [KONKURS]

  Chcesz oglądać czołowych tenisistów świata w warszawskiej hali Torwar? W konkursie Sport.pl mamy do wygrania bilety na wszystkie trzy dni meczu Polska - Chorwacja w Pucharze Davisa oraz profesjonalną torbę tenisową marki Head.

 • Puchar Davisa. Janowicz pokonał Tursunowa i przypieczętował wygraną nad Rosją [ZAPIS RELACJI]
 • Niedziela w Sport.pl. Puchar Davisa, skoki, mecze Arsenalu i Realu
 • Puchar Davisa. Fyrstenberg i Matkowski wygrali. Rosja - Polska 1:2
 • Sprawdzian przed Soczi dla Kowalczyk i skoczków [ROZKŁAD WEEKENDU]

  Sprawdzian przed Soczi dla Kowalczyk i skoczków [ROZKŁAD WEEKENDU]

  Ostatnie zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich z udziałem Justyny Kowalczyk i skoczków narciarskich przed igrzyskami w Soczi to najważniejsze wydarzenia sportowego weekendu. Ponadto grają czołowe ligi europejskie, a polscy tenisiści walczą w Pucharze Davisa. Relacje na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl Live!