Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Nie Jerzy Janowicz (ATP 96) i Kamil Majchrzak (ATP 300) a Michał Przysiężny (ATP 318) i Hubert Hurkacz (ATP 602) zagrają w singlu przeciwko Argentyńczykom w meczu Pucharu Davisa w Ergo Arenie. Wygrana Polaków w tym składzie będzie prawdziwą sensacją
Już w piątek początek meczu tenisowego w ramach Pucharu Davisa pomiędzy Polską a Argentyną. Wciąż jednak nie wiadomo czy zagra w nim lider polskiej kadry Jerzy Janowicz. Decyzja ma zapaść w czwartek.
Michał Przysiężny pierwotnie nie znalazł się w składzie na mecz I rundy Grupy Światowej Pucharu Davisa, w którym Polacy zmierzą się w Ergo Arenie z Argentyną (4-6 marca). Jednak kontuzjowany ostatnio zawodnik doszedł do pełni sił i jest szansa, że zagra w Gdańsku.
W pierwszy weekend marca Polacy po raz pierwszy zagrają w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Wciąż nie jest pewne, czy z Argentyną wystąpi Jerzy Janowicz.
Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak, Łukasz Kubot, Marcin Matkowski - tak wygląda skład reprezentacji Polski, która w dniach 4-6 marca walczyć będzie w Ergo Arenie z Argentyną w meczu I rundy Grupy Światowej tenisowego Pucharu Davisa.
Kapitan reprezentacji Argentyny Daniel Orsanic ogłosił skład zespołu na mecz I rundy Grupy Światowej Pucharu Davisa z Polską. W spotkaniu, które w dniach 4-6 marca odbędzie się w Ergo Arenie, nie zagrają dwie największe gwiazdy drużyny - Juan Martin del Potro oraz Juan Monaco.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 1/8 finału Grupy Światowej Pucharu Davisa, w którym polscy tenisiści w dniach 4-6 marca zmierzą się w Ergo Arenie z Argentyną. Najtańsze wejściówki kosztują 15 zł.
Pierwszy w historii mecz polskich tenisistów w Grupie Światowej Pucharu Davisa odbędzie się w Gdańsku, w hali Ergo Arena. W spotkaniu 1/8 finału biało-czerwoni zmierzą się w dniach 4-6 marca przyszłego roku z Argentyną.
Zachwycająca Radwańska i inne tenisistki przed WTA Finals [ZDJĘCIA]
Druga rakieta Belgów Steve Darcis odniósł kontuzję w meczu II rundy turnieju ATP w Sztokholmie. Tenisista zszedł z kortu na początku drugiego seta meczu z Richardem Gasquetem.