Tenis

 • Świątek udzielała wywiadu. Nagle pojawił się polski mistrz drugiego planu [WIDEO]

  Świątek udzielała wywiadu. Nagle pojawił się polski mistrz drugiego planu [WIDEO]

  Iga Świątek po wygraniu turnieju WTA 1000 w Rzymie udzieliła ekskluzywnego wywiadu dla Tennis Channel TV. Gdy 21-latka odpowiadała na kolejne pytania, za plecami jej i dziennikarza prowadzącego rozmowę działo się naprawdę wiele. Show próbował skraść jeden z polskich kibiców, który robił wszystko, by widać go było w obiektywie kamery.

 • Hiszpan pyta: Dlaczego Iga Świątek jest tak dobra? I wymienia pięć czynników
 • Dziennikarz rozbawiony słowami Igi Świątek. Nieoczekiwana odpowiedź

  Dziennikarz rozbawiony słowami Igi Świątek. Nieoczekiwana odpowiedź

  - Do nikogo jeszcze nie dzwoniłam. Z pewnością zrobię to po tym wywiadzie - odpowiedziała Iga Świątek (1. WTA) na pytanie dziennikarza. Słowa Polki wyraźne go zaskoczyły i rozbawiły. 20-latka z Raszyna triumfowała w niedzielę w piątym turnieju z rzędu w tym sezonie.

 • Przemiana Igi Świątek. Andy Roddick wieszczy kolejny wielki sukces Polki

  Przemiana Igi Świątek. Andy Roddick wieszczy kolejny wielki sukces Polki

  Iga Świątek w tym sezonie całkowicie deklasuje swoje rywalki i względem poprzedniego sezonu poprawiła dużo w swojej grze. Były triumfator US Open Andy Roddick zauważył przemianę u Świątek od czasu ubiegłorocznego Rolanda Garrosa. Jego zdaniem Polka jest faworytką tej edycji turnieju.

 • Amelie Mauresmo oceniła Igę Świątek. 'Szefowa'

  Amelie Mauresmo oceniła Igę Świątek. "Szefowa"

  - Kobiecy tenis od kilku lat jest krytykowany za stereotypowy styl gry. Myślę, że zaczyna się nowa era - mówi w rozmowie z brytyjskim Eurosportem Amelie Mauresmo, wielkoszlemowa mistrzyni i dyrektora French Open. A Igę Świątek określa mianem "szefowej". Polka będzie faworytką paryskiego turnieju, który rozpocznie się 22 maja.