Informacja prasowa

 • PLE wkracza na nowe mapy. VALORANT w Polskiej Lidze Esportowej!
 • Błachowicz, Peszko i Zasępa dołączają do drużyny Superbet!

  Błachowicz, Peszko i Zasępa dołączają do drużyny Superbet!

  Zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

 • Suzuki Boxing Night IV - STARCIE MISTRZÓW w Lublinie

  Suzuki Boxing Night IV - STARCIE MISTRZÓW w Lublinie

  To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej zimy! Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski zapraszają do Lublina na kolejną odsłonę gali boksu olimpijskiego - Suzuki Boxing Night IV, podczas której zmierzą się mistrzowie z różnych zakątków świata.

 • Michał Dubicki został mistrzem Europy w sportowym cięciu i rąbaniu drewna!

  Michał Dubicki został mistrzem Europy w sportowym cięciu i rąbaniu drewna!

  Michał Dubicki został mistrzem Europy w sportowym cięciu i rąbaniu drewna! Dwukrotny Mistrz Polski, stając na najwyższym stopniu podium wyprzedził reprezentanta Belgii Koena Martensa oraz Czecha Martina Komárka. Tegoroczna rywalizacja w mistrzostwach Starego Kontynentu, odbyła się w wyjątkowej wirtualnej formule, a bój o złoto toczyli najlepsi drwale z czternastu europejskich państw.

 • Oficjalnie: Wybrano nowego prezesa PLS. "Dziękuję za pracę Pawłowi Zagumnemu"
 • Fortuna na dłużej sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

  Fortuna na dłużej sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

  Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskim. Na mocy porozumienia przez kolejne dwa lata bukmacher będzie oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w?skokach narciarskich. Kontynuację współpracy ogłoszono u progu nowego sezonu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich, który w najbliższy weekend zainaugurują konkursy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince.