informacja prasowa

 • Szalona wyprawa Polaka na szczyt. Bez tlenu i obozów. Tego jeszcze nikt nie dokonał
 • Czy Polak, Bartłomiej Przedwojewski zostanie w niedzielę najlepszym biegaczem górskim na świecie?

  Czy Polak, Bartłomiej Przedwojewski zostanie w niedzielę najlepszym biegaczem górskim na świecie?

  Od środy na archipelagu Azory odbywają się zawody Golden Trail Championship. To najbardziej prestiżowe zawody w biegach górskich, które wyłonią najlepszego "górala" świata. Kapitalnie po III etapach prezentuje się Polak Bartłomiej Przedwojewski reprezentujący Team Salomona. Bartek wygrał już dwa etapy, a na jednym zameldował się na drugim miejscu. W niedzielę odbędzie się finałowy IV etap zawodów na dystansie 30km/+1385 metrów w górę, który wyłoni najlepszego biegacza górskiego świata. Czy zostanie nim nasz rodak?

 • Polacy pokochali duże telewizory i mają apetyt na jeszcze większe

  Polacy pokochali duże telewizory i mają apetyt na jeszcze większe

  W 2020 roku Polacy po raz pierwszy w historii kupią więcej telewizorów z ekranami o przekątnej 55 cali niż 32 cale. Te ostatnie od wielu lat zajmowały pierwsze miejsce w zestawieniach sprzedaży ilościowej. Trend ten, który teraz jako standard obejmuje cały polski rynek, w przypadku telewizorów marki Samsung był widoczny już w 2018 roku. Firma szacuje, że jest to już stała tendencja rynkowa i Polacy coraz częściej będą kupowali większe telewizory, także te o przekątnej 75 czy 85 cali.

 • BETFAN chce zatrudnić Vukovicia i oferuje mu 50 tysięcy złotych Extra Pensji

  BETFAN chce zatrudnić Vukovicia i oferuje mu 50 tysięcy złotych Extra Pensji

  Zakończenie przez Aleksandra Vukovicia współpracy z Legią Warszawa oznacza, że to właśnie do niego trafiła propozycja zgarnięcia "Extra Pensji dla Trenera! Bukmacher za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie zaproponował popularnemu "Vuko" 50 tysięcy złotych za miesięczną współpracę.

 • Dramat Piotra Liska na mistrzostwach Polski! Justyna Święty-Ersetic ze złotem