Kulturyści i fitnesski w Tarnobrzegu

Już niebawem podkarpacki Tarnobrzeg stanie się najgorętszym miastem w Polsce. 14 listopada do miejscowej Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR przybędą najpiękniejsze polskie wysportowane modelki i utytułowane sławy polskiej kulturystyki oraz fitness.

Mimo listopadowego chłodu jaki zapewne będzie panował na zewnątrz, w hali będzie naprawdę gorąco. Cała impreza zacznie się o godz. 15, jednak od rana prowadzone będą próby choreografii dla Fitness Model Poland. W tym samym czasie kulturyści i fitnesski zostaną zweryfikowani, czy kategoria wagowa i wiekowa, którą wcześniej określili, klasyfikuje ich do odpowiedniej grupy.

Próby i weryfikacja nie są częścią, w której publiczność będzie mogła uczestniczyć. Impreza, podobnie jak rok temu otwarta będzie przy obecności władz miasta i województwa oraz kluczowych firm regionu. Zawody kulturystyczne rozgrywane będą w kategoriach: kulturystyka open, kulturystyka juniorów, weteranów oraz kulturystyka osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Niezależną rywalizacją są zawody w fitness sylwetkowym kobiet open. Na finalistów czekają nagrody: czeki dla zwycięzców opiewać będą nawet na 3000 zł. Ponadto wszyscy otrzymają sporo nagród rzeczowych, w których znajdą się m. im. wysokiej jakości suplementy i odzież sportowa.

Równocześnie z Fitness Authority Grand Prix rozgrywany będzie Fitness Model Poland - najnowszy konkurs piękności organizowany w Polsce. Dziewczyny, które biorą w nim udział, w przeciwieństwie do innych konkursów tego rodzaju, charakteryzować się muszą: urodą, gracją, seksapilem oraz wysportowaną sylwetką, z lekko zarysowanymi mięśniami.

Poprzez ten konkurs pomysłodawcy chcą odejść od kanonu piękna wychudzonej dziewczyny, a stawiają na bardzo kobiecą sylwetkę, która wraz z odpowiednio dobranym strojem i naturalnym pięknem ukaże dziewczynę atrakcyjną i zdrowo wyglądającą.

Panie wystąpią przed widownią w kilku osłonach: dwuczęściowy czarny strój kąpielowy, dwuczęściowy strój bikini ze stringami oraz suknia wieczorowa. Nad całością czuwać będzie grono wykwalifikowanych tarnobrzeskich fryzjerek i wizażystek, przedstawiciele salonów sukien wieczorowych Evita, agencja A12 Team oraz dr Radosław Kożuszek z Fitness Authority z Gdańska. Oceny pań dokona profesjonalne jury złożone z fotografów, trenera kadry narodowej w kulturystyce oraz osób znanych z mediów. Podobnie jak w zeszłym roku, laureatki wyjadą na wczasy do ekskluzywnego ośrodka wypoczynkowego w basenie Morza Śródziemnego, gdzie wykonane zostaną profesjonalne sesje fotograficzne. Dziewczyny otrzymają także zestawy kosmetyków, ubrania, czeki opiewające nawet na sumę 1500 zł i wiele innych nagród rzeczowych.

Tarnobrzeski szał ciał będzie można oglądać także w przekazie bezpośrednim poprzez stronę internetową www.musculardevelopment.pl ? Jednak nic nie zastąpi wrażeń na żywo! Organizatorzy zapewniają, że bilety w cenie 12 zł będą dostępne w kasie przy hali już od godziny 12 w dniu zawodów. Wcześniej odwiedzający mogą zapoznać się z bogatą ofertą stoisk, na których oferowane będą suplementy i odzież sportowa po bardzo atrakcyjnych cenach.

Ponadto będzie można zakupić kosmetyki i uzyskać mnóstwo cennych rad dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, wizażu, spalania tkanki tłuszczowej, budowania mięśniowej masy ciała, odżywiania i diety. Specjalnie z myślą o odwiedzających na hali dostępną będzie także restauracja, oferująca bogate menu po konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji: www.fagrandprix.pl ? , www.fitnessmodel.pl ?

Fitness Authority Grand Prix

Fitness Model Poland 2010

14 listopada, Tarnobrzeg,

Hala Widowiskowo-Sportowa OSiR, al. Niepodległości 2

start: 15:00, sprzedaż biletów i dostęp do stoisk oraz restauracji od 12:00

cena biletu wstępu: 12 zł (nie prowadzona jest przedsprzedaż)