Sport.pl i JuvePoland polecają autobiografię Alessandra Del Piero

Redakcja JuvePoland z nieukrywaną dumą i przyjemnością ogłasza, że we współpracy z Wydawnictwem SQN oraz pod patronatem Sport.pl wydaje polską wersję książki autorstwa Alessandra Del Piero "Giochiamo Ancora". Polski tytuł tej obowiązkowej pozycji każdego kibica Juventusu to "Gramy dalej?.

"Kiedy dorosnę, chcę zostać piłkarzem. Kiedy dorosnę, chcę grać w piłkę nożną. To wspaniały zawód. To moje marzenie" - tak mógł napisać w szkolnym wypracowaniu. Zamiast tego nauczyciele przeczytali, że chciałby być elektrykiem, tak jak tata, albo kucharzem lub kierowcą ciężarówki.

Na szczęście Alessandro Del Piero miał dość odwagi, żeby wziąć sprawy w swoje ręce, zrealizować dziecięce marzenie i żyć nim do dzisiaj. W "Gramy dalej" snuje historię najmniejszego i najbardziej nieśmiałego chłopaka w prowincji San Vendemiano, który stał się jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Po dwudziestu latach niestrudzonego grania w Juventusie Del Piero wciąż pozostaje taki sam: na boisku prezentujący prawdziwą wirtuozerię, pełen entuzjazmu i poświęcenia dla kolegów z drużyny, napędzany pragnieniem pokonywania kolejnych wyzwań, a przede wszystkim marzący o ciągłej grze w piłkę.

"Gramy dalej" to szczera i odważna książka. Mistrz opowiada o tym, co dla niego najważniejsze: talent, pasja, przyjaźń, wytrwałość, uczciwość, piękno, duch drużyny, poświęcenie, styl i wyzwanie - te pojęcia ukształtowały go i sprawiły, że Alessandro Del Piero znalazł się na ustach milionów kibiców.

Pierwsze tłumaczenie na świecie

Redakcja JuvePoland jest autorem polskiego tłumaczenia oryginału, co więcej - jest to pierwszy przekład książki Aleksa na świecie!

Książka trafi do Empików w całej Polsce 8 maja, jednak już dzisiaj możesz zamówić ją w przedsprzedaży! Na tych spośród Was, którzy zdecydują się na zakup "Gramy dalej" za pośrednictwem podanego niżej linka, czeka dodatkowy bonus: W cenie zakupu otrzymacie plakat z Alessandrem Del Piero! Nie będzie on dołączany do regularnie sprzedawanych egzemplarzy książki - możecie otrzymać go wyłącznie od JuvePoland i Wydawnictwa SQN.

Kliknij i zamów książkę "Gramy dalej" - jeszcze przed premierą ?

Więcej o: