Biografia: "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą"

Na tę wiadomość czekała ogromna liczba kibiców piłki nożnej w Polsce - 9 listopada 2011 ruszyła sprzedaż biografii najlepszego piłkarza na świecie, Leo Messiego. Książka "Historia chłopca, który stał się legendą" została wydana przez wydawnictwo Sine Qua Non w ramach projektu FCBooks.pl.

Leo Messi to znany, podziwiany i szanowany, przez wielu uważany za najlepszego piłkarza w historii. Jego nazwisko znają wszyscy, ale niewielu zna jego życie.

 

Dziennikarz i autor bestsellerowych książek Luca Caioli dotarł do wszystkich faktów i ciekawostek z życia młodej gwiazdy futbolu, rozmawiał z rodzicami, trenerami z dzieciństwa, przyjaciółmi i bliskimi w Argentynie i Hiszpanii, ważnymi postaciami w Barcelonie, a przede wszystkim z samym Messim.

 

Z opowieści wyłania się historia wyjątkowego chłopca i mężczyzny, skromnego i oszczędnego w słowach, przemawiającego głośno i dobitnie na boiskach piłkarskich całego świata. "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" to najbardziej znana, wydawana w wielu krajach i tłumaczona na wiele języków biografia Messiego. Polskie wydanie jest jednak wyjątkowe, gdyż specjalnie dla FCBooks.pl, autor dopisał dodatkowe rozdziały, dzięki czemu w ręce polskich czytelników trafia najbardziej aktualna wersja na świecie!

 

Książka najlepszego piłkarza w historii FC Barcelony to kolejne wydanie przygotowane przez FCBooks.pl, czyli unikalny projekt Wydawnictwa Sine Qua Non oraz polskiej Penyi Fan Club Barca Polska i z pewnością najbardziej oczekiwana pozycja dla wielu sympatyków "Dumy Katalonii" w Polsce.

 

Biografia została opatrzona wstępem napisanym przez Dariusza Wołowskiego, dziennikarza sportowego oraz Tomasza Lasotę, prezesa FCB Polska.

Patronem medialnym książki jest największy portal sportowy w Polsce - Sport.pl

Już od początku przyszłego tygodnia będziemy rozdawać biografie Messiego oraz autobiografie Ryana Giggsa na naszym profilu na Facebooku. Jeśli chciałbyś zdobyć jedną z tych książek, to wejdź na Facebook.com/Sportpl i zostań naszym fanem. Od poniedziałku śledź uważnie wpisy na naszej tablicy, odpowiadaj na pytania konkursowe, a możesz stać się posiadaczem tych publikacji.

 

Książkę można zamówić w księgarni LaManita >