Autobiografia: "Giggs. Moje życie. Moja historia"

Wydawnictwo Sine Qua Non wraz ze stowarzyszeniem kibiców Manchesteru United MUSC POLAND, ma przyjemność poinformować, iż 9 listopada 2011 do księgarń w Polsce trafiła oficjalna autobiografia utytułowanego brytyjskiego piłkarza, Ryana Giggsa!

"Giggs. Moje życie. Moja historia" to książka podsumowująca dwudziestolecie profesjonalnej kariery piłkarskiej walijskiego czarodzieja. Hołd składają mu między innymi Sir Alex Ferguson, Sir Bobby Charlton, Paul Scholes, Bryan Robson i inne wielkie osobistości związane z Manchesterem United.

Od dnia, kiedy Sir Alex Ferguson przygarnął młodego, czternastoletniego chłopca pod swoje trenerskie skrzydła po zdobycie wszystkich możliwych tytułów w klubowej piłce nożnej (wielokrotnie!), kariera Ryana Giggsa była wspaniała i nic nie jest w stanie tego zmienić.

W książce " Moje życie. Moja historia " piłkarz, przez wielu określany boiskowym arbitrem elegancji, przywołuje wspaniałe wspomnienia związane z jego karierą w MUFC i kładzie nowe światło na swoje występy w reprezentacji narodowej Walii. Jego słowa wzbogacone zdjęciami pozwalają ponownie przeżyć 20 sezonów najbardziej utytułowanego zawodnika Premier League.

Ryan Giggs to cudowna postać. Jest tak samo skromny i pełen uroku jak tego dnia, kiedy spotkałem go po raz pierwszy. Był wtedy małym chłopcem, dopiero co stał się nastolatkiem. Niewiele wcześniej - w listopadzie 1986 roku - objąłem Manchester United jako trener i gdy dziś patrzę na jego fenomenalną karierę, która uczyniła go najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii angielskiego futbolu, nie mogę uwierzyć, że upłynęło aż ćwierć wieku od momentu, gdy przecięły się nasze ścieżki - Sir Alex Ferguson.

Tłumaczem polskiego wydania książki jest Michał Pol , dziennikarz sportowy i znawca piłki nożnej.

Patronem medialnym książki jest największy portal sportowy w Polsce - Sport.pl

Już od początku przyszłego tygodnia będziemy rozdawać autobiografie Giggsa oraz biografie Leo Messiego na naszym profilu na Facebooku. Jeśli chciałbyś zdobyć jedną z tych książek, to wejdź na Facebook.com/Sportpl i zostań naszym fanem. Od poniedziałku śledź uważnie wpisy na naszej tablicy, odpowiadaj na pytania konkursowe, a możesz stać się posiadaczem tych publikacji.

Książkę można zamówić w księgarni LaManita ?