Środa, 21 lutego w TV

Gazeta.pl poleca: TVP 2, 20.25 - Liga Mistrzów: FC Barcelona - Liverpool FC. Nękana kryzysem Barcelona jest teoretycznie faworytem meczu, ale Anglicy będą chcieli pokazać, że trofeum sprzed dwóch lat nie trafiło w ich ręce przypadkiem. Miejmy nadzieję, że rywalizacji nie zaszkodzi ani wewnętrzny konflikt w Barcy, ani ekscesy piłkarzy ?The Reds? na zgrupowaniu w Portugalii. Stawką jest przecież ćwierćfinał Ligi Mistrzów!

Skróty wszystkich środowych spotkań o 23.25 w Dwójce.

Kibice siatkówki będą mieli swoją ucztę w Polsacie Sport o 17.30. Skra Bełchatów walczy o awans do grona najlepszych sześciu zespołów Ligi Mistrzów z Portolem Drac Palma de Mallorca. Mistrzowie Hiszpanii w pierwszym meczu wygrali 3:2, więc przy odrobinie szczęścia Wlazły i spółka mogą przynieść wiele radości polskim kibicom.

W Eurolidze koszykarzy spotkanie na szczycie. Główny kandydat do tytułu, Panathinaikos Ateny, podejmie zawsze groźną Barcelonę. Transmisja w Canal+ Sport o 18.55.

Eurosport jak zwykle zgromadzi przed telewizorami kibiców tenisa. O 11 i 16 obszerne relacje ze zmagań najlepszych tenisistek świata w Dubaju.

embed

Dziś w TV