Niedziela, 28 stycznia w TV

Gazeta.pl poleca: TVP 1, godz. 13.35 - Puchar Świata w skokach narciarskich: konkurs w Oberstdorfie (Niemcy). Nazywani młodymi wilkami Gregor Schlierenzauer i Anders Jacobsen wydają się nie do pokonania. W dobrej formie są Szwajcarzy - Kuettel i Ammann, a także Thomas Morgenstern z Austrii. Czy Adam Małysz zdoła ich pokonać?

To będzie ostatni mecz polskich szczypiornistów w drugiej fazie niemieckich MŚ, a zmierzą się w nim z reprezentacją Słowenii. To powinien być wyrównany mecz, z lekkim wskazaniem na naszych. Czy zdołają awansować do kolejnej rundy? Włączmy Polsat o 15.25 i przekonajmy się! Zaś o 17.25 i 19.25 kolejne mecze II rundy MŚ na żywo.

Piłkarskie emocje zapewnia Canal+ Sport. Początek o 17.55, kiedy to AJ Auxerre Ireneusza Jelenia podejmie u siebie AS Nancy w rozgrywkach Ligue 1. Później, o 20.55 wciąż walcząca o mistrzostwo Hiszpanii Valencia pojedzie bić się o punkty z sewilskim Betisem. Zaś w Canalu+ Sport 2 o godz. 20.25 przekonamy się, czy Inter Mediolan nadal będzie śrubował rekord zwycięstw w Serie A. Tym razem zagra na wyjeździe z genueńską Sampdorią.

Kibice koszykówki będą mieli dobry dzień. Najpierw w TV4 o 15 mecz Dominet Bank Ekstraligi pomiędzy Prokomem Trefl Sopot a Polpakiem Świecie, a później - o wyjątkowo wczesnej porze (22.30) - mecz NBA w Canal+ Sport. Tym razem Los Angeles Lakers podejmą San Antonio Spurs.

O godz. 17 w TVP 2 relacja z ostatniego dnia ME w łyżwiarstwie figurowym, rozgrywanych na warszawskim Torwarze. Obszerniejsze relacje o 14 i 20.30 w Eurosporcie.

O 10.30 i 13.15 w Polsacie Sport gratka dla kibiców białego szaleństwa, czyli zawody PŚ w slalomie mężczyzn w Kitzbuehel.

embed

Dziś w TV