Niedziela, 21 stycznia w TV

Gazeta.pl poleca: TVP 1, godz. 13.35 - Puchar Świata w skokach narciarskich: konkurs w Zakopanem. Drugi dzień szaleństwa kibiców w stolicy Tatr i druga szansa Adama Małysza na sięgnięcie po zwycięstwo na Wielkiej Krokwi. Czy ktoś będzie w stanie zagrozić Orłowi z Wisły? Zobaczmy!

Hit Premiership w Canalu+ Sport! Takimi meczami żyje cała Anglia. Na nowym stadionie Emirates Arsenal podejmie o 16.55 Manchester United. To będzie pojedynek Arsene'a Wengera i jego uzdolnionej młodzieży z geniuszem trenerskim sir Alexa Fergusona i jego armii z Old Trafford. Nie można tego przegapić!

To nie koniec wielkiej piłki na antenie Canalu+ Sport. Wcześniej, bo o godz. 14.55 rozpocznie się mecz głównych pretendentów do tytułu mistrza Serie A - Interu z zawsze groźną Fiorentiną. Zaś o 20.55 okaże się, czy targany kryzysem Real Madryt zdoła pokonać Mallorkę w wyjazdowym meczu Primera Division. Zaś w Polsacie Sport o 20 mecz 1/16 finału Pucharu Francji.

W TV4 o godz. 15 będziemy mieli okazję obejrzeć mecz Dominet Bank Ekstraligi pomiędzy Anwilem Włocławek i BOT Turowem Zgorzelec. Goście będą chcieli odkupić przegraną we Wrocławiu, która przerwała passę 10 zwycięstw z rzędu, ale gospodarze wzmocnieni przybyciem Gorana Jagodnika i nowego trenera Alesia Pipana nie będą chcieli tanio sprzedać skóry. To może być bardzo ciekawe spotkanie.

O 15.25 w Polsacie Sport będziemy mogli śledzić mecz naszych szczypiornistów na MŚ w Berlinie. Polacy tym razem zmierzą się z Brazylią. Dwie godziny później kolejne spotkanie MŚ, w którym Argentyńczycy zmierzą się z gospodarzami z Niemiec.

Miłośnicy sportów zimowych powinni włączyć Polsat o godz. 11, by obejrzeć relację na żywo z zawodów PŚ w kombinacji norweskiej w Seefeld.

O 20.30 w Eurosporcie wieści z ostatniego już etapu Rajdu Dakar.

embed

Dziś w TV

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.