Piątek, 19 stycznia w TV

Gazeta.pl poleca: TV4, godz. 16.55 - Polska Liga Siatkówki: KS Jastrzębski Węgiel - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska. Faworyzowani gospodarze nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa, od początku sezonu prezentują bowiem wyrównaną i wysoką formę. Nie mogą zlekceważyć jednak piątkowego przeciwnika, gdyż goście pod wodzą nowego trenera Edwarda Skorka na pewno będą chcieli sprawić w Jastrzębiu niespodziankę. Czy to się im uda?

W Berlinie rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn, w których weźmie udział także polska reprezentacja pod wodzą trenera Bogdana Wenty. Polsat Sport o 17.25 pokaże nam mecz drużyn Niemiec i Brazylii.

Zaś o 19 w tym samym kanale transmisja na żywo z halowego turnieju Remes Cup w Poznaniu, w którym wezmą udział drużyny Lecha Poznań, Widzewa Łódź, Cracovii, Arki Gdynia oraz Warty Poznań.

O 9.30 i 17.30 w Eurosporcie codzienna porcja relacji z wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Zaś o 22 podsumowanie wydarzeń kolejnego dnia na trasie Rajdu Dakar.

Fani ligi NBA będą musieli czekać do późnych godzin nocnych by obejrzeć popisy swoich ulubieńców, ale nie zawiodą się. O 1.30 Canal+ Sport pokaże na żywo mecz Boston Celtics - Sacramento Kings.

embed

Dziś w TV

Copyright © Agora SA