Niedziela, 31 grudnia w TV

Gazeta.pl poleca: Polsat Sport, godz. 12 - Puchar Spenglera: finał. W Sylwestra sportowcy odpoczywają. Nie próżnują tylko hokeiści, grający w najstarszym turnieju drużynowym świata - Pucharze Spenglera w szwajcarskim Davos. Kto okaże się najlepszy? Zobaczmy!

Podobnie jak w święta Bożego Narodzenia, Polsat Sport przygotował dla widzów galę powtórek największych wydarzeń sportowych roku. Początek o godz. 6, kiedy to będziemy mogli jeszcze raz przeżyć finał Polskiej Ligi Siatkówki z zeszłego sezonu. O 8 finał indywidualnych żużlowych mistrzostw Polski, a o 10.30 będziemy mogli przypomnieć sobie finał wielkoszlemowego turnieju na Wimbledonie pań.

O 14.30 Ronaldinho i koledzy w akcji, czyli powtórka z wielkiego finału Ligi Mistrzów zeszłego sezonu: FC Barcelona kontra Arsenal. A o godz. 19 będziemy mogli znów zobaczyć finał tegorocznych mistrzostw świata w Niemczech, w którym Włosi zmierzyli się z Francuzami.

O 17 specjalne, noworoczne wydanie magazynu siatkarskiego "Punkt, Set, Mecz", a o godz. 22 transmisja z jubileuszowej, 50. gali piłkarskiej tygodnika "Piłka Nożna".

Coś dla pań, czyli rewia jazdy figurowej na lodzie Capital One Celebration on Ice o godz. 18 i 23.

embed

Dziś w TV

Wszystkim Czytelnikom Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja sportowa portalu Gazeta.pl!